Modne płaszcze zimowe w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny. Ona wie, jakie modele królują w tym sezonie! Mamy podobne

BA
29.01.2019 20:30
płaszcze w stylu sykut

płaszcze w stylu sykut (płaszcze w stylu sykut)

Planujesz kupić nowy płaszcz na zimę? Zainspiruj się stylem Pauliny Sykut-Jeżyny. Jej płaszcze to absolutne hity sezonu! Zobacz i wybierz coś dla siebie!

Wciąż nie znalazłaś odpowiedniego płaszcza na zimę? Nadal masz szansę - szczególnie teraz, kiedy wciąż można skorzystać z zimowych wyprzedaży. Możesz więc upolować swój wymarzony płaszcz w niższej cenie. Stworzyliśmy dla was przegląd zimowych płaszczy inspirowanych stylem Pauliny Sykut-Jeżyny. Być może wśród nich znajdziesz model, który przypadnie ci do gustu! 

Pluszowe płaszcze i kożuszki 

Pluszowe płaszcze w stylu Pauliny Sykut-JeżynyPluszowe płaszcze w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny / fot. Instagram (Paulina Sykut-Jeżyna), mat. partnerów

Hitem tego sezonu stały się tak zwane pluszowe płaszcze, których materiał przypomina futerko. Gwiazdy wprost oszalały na ich punkcie. Do grona miłośniczek tego typu płaszczy zalicza się Paulina Sykut-Jeżyna. W swojej kolekcji ma ona beżowy model, który wygląda absolutnie świetnie! Ty możesz zdecydować się na inne jeszcze kolory. Bardzo modne są np. różowe modele. Jeśli nie przepadasz za futrami, dobrym wyborem będzie kożuch, który z wierzchu przypomina skórę, zaś pod spodem ma ciepłe futerko. Obydwie propozycje to strzał w dziesiątkę! 

Puchowe płaszcze zimowe 

Puchowe płaszcze w stylu Pauliny Sykut-JeżynyPuchowe płaszcze w stylu Pauliny Sykut-Jeżyny / fot. Instagram (Paulina Sykut-Jeżyny), mat. partnerów

Dobrym wyborem na zimę są także puchowe płaszcze, które nie tylko chronią przed zimnem, ale są także bardzo modne. Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na model w kolorze czerwonym. Płaszcze w mocniejszych kolorach to doskonały sposób na ożywienie zimowej stylizacji. Możesz oczywiście wybrać modele w stonowanych kolorach jak szarość czy beż. Pastelowe płaszcze również okażą się świetnym pomysłem. Wszystko zależy od twojego gustu! 

 

Więcej o: