Sukienki na studniówkę 2019 do 200 zł! Większość modeli kupicie teraz na wyprzedaży. Są przepiękne!

PJ
16.01.2019 09:01
sukienki na studniówkę / mat. partnera / www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

sukienki na studniówkę / mat. partnera / www.instagram.com/marcelina_zawadzka/ (sukienki na studniówkę / mat. partnera / www.instagram.com/marcelina_zawadzka/)

Jeżeli szukacie kreacji na bal maturalny w rozsądnej cenie, to dobrze trafiłyście. Przygotowałyśmy dla Was sukienki na studniówkę 2019, za które zapłacicie mniej niż 200 zł!

Sukienki na studniówkę 2019

Studniówka to wyjątkowa impreza, która z resztą zdarza się raz w życiu. Nic dziwnego, że licealistki chcą podczas balu maturalnego błyszczeć na parkiecie i wyglądać jak milion dolarów. Jeżeli jeszcze nie macie gotowej, studniówkowej, wymarzonej stylizacji i jednocześnie nie chcecie, aby po jej zakupieniu ucierpiał portfel, mamy dobre wiadomości - to da się zrobić! 

Z myślą o wszystkich tych, które zwlekały z kupnem tej szczególnej kreacji, znalazłyśmy modele sukienek, za które zapłacicie mniej niż 200 zł! :)

sukienki na studniówkę / mat. partnerasukienki na studniówkę / mat. partnera www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Modne sukienki na studniówkę 

Moda się zmienia, ale klasyczna suknia w kolorze czerni lub granatu zawsze jest na topie. Dlatego też dla fanek ponadczasowych rozwiązań wybrałyśmy kreacje właśnie w tym stylu.

Dla dziewczyn, które uwielbiają wyróżniać się w tłumie też coś się znajdzie ;). Długie i piękne suknie w modnych kolorach powinny zwrócić waszą uwagę, tak samo jak te z różnymi ozdobnymi elementami typu koronka, czy falbany. Warto też postawić na sukienki wykonane ze zwiewnych i delikatnych materiałów, oraz modele pięknie eksponujące nogi!

Wybór jest naprawdę ogromny, a wśród poniższych modeli powinnyście znaleźć coś dla siebie ;).