Suknia ślubna za mniej niż 1000 zł. Mamy krótkie i długie sukienki świetnej jakości. Znalazłyśmy je w sklepach internetowych. Piękne!

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć wymarzoną suknię ślubną, która spełni nasze oczekiwania i nie będzie kosztowała fortuny. Znalazłyśmy dla ciebie szykowne i piękne suknie ślubne, w których będziesz wyglądała wyjątkowo i nie zapłacisz za nie wiele.

Wielkimi krokami zbliża się ten wyjątkowy dzień i jak każda panna młoda chcesz zachwycić przyszłego męża oraz gości swoim wyglądem. Wiemy, że ślub wiąże się z wieloma wydatkami, szczególnie ceny sukni ślubnych nie należą do najniższych. Dlatego warto rozejrzeć się za tańszymi modelami, które również potrafią być piękne i wyjątkowe! Jeżeli nie chcesz przeznaczyć dużej kwoty na sukienkę ślubną, albo wypożyczenie tej jedynej kreacji nie wchodzi w grę, przyjrzyj się sukniom, które dla ciebie przygotowałyśmy. Suknia ślubna wcale nie musi być droga, nasze modele kupisz za mniej niż 1000 zł.

Długie suknie ślubne

Poniżej przygotowałyśmy długie suknie ślubne, idealne na ten szczególny dzień. Modele świetnie wpisują się w tegoroczne trendy. Znajdziesz wśród nich sukienki zdobione koronką, z gładkiego lejącego się materiału, a nawet zwiewne fasony. Wybór jest naprawdę duży, a cena może tylko wywołać uśmiech na twarzy! :)

długa suknie ślubna/mat. partneradługa suknie ślubna/mat. partnera www.instagram.com/violapiekut

Krótkie suknie ślubne

Od kilku sezonów modne są krótkie suknie ślubne, które idealnie też nadają się na ślub cywilny. Szykowna i elegancka biała sukienka pięknie podkreśli ten wyjątkowy dzień, a ty będziesz prezentowała się w niej naprawdę bosko. Poniżej znajdziesz modele, które również nie kosztują wiele. Jeżeli postawisz na krótką sukienkę pewnie wykorzystasz ją nie raz. Małe białe sukienki są świetną alternatywą dla długich sukni, możesz nosić je także na inne przyjęcia.

krótkie suknie ślubne/mat. partnerakrótkie suknie ślubne/mat. partnera www.instagram.com/agnieszka_hyzy/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.