Ubrania na wakacje w stylu Anny Lewandowskiej. To 100% kobiecości! Bluzkę w paski kupicie na wyprzedaży w Only

Wakacyjne stylizacje Anny Lewandowskiej to hity! Jeżeli chcecie ubrać się podobnie, koniecznie zajrzyjcie do nas, a znajdziecie modne pasiaste ubrania oraz najnowszą stylizację Ani.

Anna Lewandowska w czarnym zestawie

Anna Lewandowska jest teraz na wakacjach w gronie najbliższych jej osób. W tym czasie trenerka zachwyca swoich fanów na Instagramie świetnymi stylizacjami. Wybrałyśmy dla was dwie, które przykuły naszą uwagę. Pierwsza z nich to połączenie czarnej bluzki typu crop top i długiej spódnicy. Spódnicę maxi możecie też zastąpić luźnymi spodniami, które dadzą podobny efekt. Takie połączenie jest idealne na wakacyjny wieczór. Anna spędziła jeden z nich w towarzystwie Aniołka Victoria's Secret - Izabel Goulart. Prawda, że obie panie wyglądają kobieco i zachwycająco?

czarny komplet Anny Lewandowskieczarny komplet Anny Lewandowskie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Pasiasty komplet Anny Lewandowskiej

Idealnym strojem na letnie wyjście jest komplet. Pasiaste spodnie i top Anny Lewandowskiej to projekty marki Zaquad. Spodnie możecie kupić za 550 zł, niestety top jest już niedostępny. Prawdopodobnie efekt Ani wciąż działa i to co trenerka ma na sobie w szybkim tempie wyprzedaje się ze sklepów. Paski są modnym letnim deseniem, dlatego pomyślcie o takim wzorze na innych, równie wartych uwagi ubraniach. Poniżej znajdziecie ubrania w paski w stylu Anny Lewandowskiej, które latem dodadzą wam szyku i elegancji, a do tego poczujecie się w nich bardzo swobodnie.

Kolaż, pasiasty komplet Anny LewandowskieKolaż, pasiasty komplet Anny Lewandowskie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.