Kostiumy jednoczęściowe w świetnych cenach. Mamy też kostiumy dla puszystych! Wiele modeli upolujesz na wyprzedaży

Przygotujcie się do letniego sezonu i wybierzcie dla siebie idealny strój kąpielowy! W tym sezonie królują kostiumy jednoczęściowe. Mamy też modele dla puszystych kobiet!

Kostiumy jednoczęściowe

Jednym z najważniejszych elementów naszej letniej garderoby jest strój kąpielowy. Szczególnie potrzebujemy go, gdy szykujemy się na wakacyjny wyjazd. Ale jaki strój wybrać dla siebie, żeby czuć się w nim swobodnie i komfortowo, a do tego dobrze wyglądać? W tym sezonie krolują kostiumy jednoczęściowe, które już dawno w niczym nie przypominają kostiumów sporotwych czy mających po prostu zakrywać niedoskonałości. Jednoczęściowe kostiumy są piękne, modne i bardzo seksowne. Możesz za pomocą odpowiedniego fasonu wspaniale wymodelować sylwetkę - np. optycznie powiększyć biust albo wyszczuplić talię.

Kolaż, kostium jednoczęściowy/Materiały partneraKolaż, kostium jednoczęściowy/Materiały partnera https://www.instagram.com/m_rozenek/

Kostiumy jednoczęściowe dla puszystych

Strój jednoczęściowy jest idealnym wyborem dla puszystych kobiet. Jeżeli przeszkadzają wam dodatkowe kilogramy, ale też chcecie swobodnie wypocząć na plaży, koniecznie pomyślcie o kostiumie jednoczęściowym. Modele, które znajdziecie poniżej są w większym rozmiarze, a do tego optycznie zwężają biodra, trzymają brzuch i pięknie unoszą biust. Jeżeli nadal uważacie, że kostiumy kąpielowe nie są dla was, pomyślcie o dłuższej, zwiewnej tunice, którą będziecie mogły założyć na plaży. Te kostiumy jednoczęściowe dla puszystych są naprawdę piękne i sprawią, że na plaży będziecie wyglądać jak królowe ;)

Kolaż, kostium jednoczęściowy dla puszystych/Materiały partneraKolaż, kostium jednoczęściowy dla puszystych/Materiały partnera https://www.instagram.com/elaromanowska

Poniżej więcej letnich produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.