30 pięknych par butów na obcasie. Są wygodne! Przetańczysz w nich całą noc lub przechodzisz cały dzień

PJ
05.06.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/katarzynacichopek/www.instagram.com/maffashion_official/)

Buty, w których będziecie mogły chodzić na co dzień, ale też chętnie założycie je na wyjątkowe okazje? Mamy takie! Ich cena was zaskoczy.

Czółenka

Nasze nogi cudownie wyglądają w butach na wysokim obcasie, ale nie zawsze takie obuwie jest dla nas wygodne. Czasem możemy spędzić w nich tylko parę godzin, a później chętnie wskakujemy w te na płaskiej podeszwie. Dlatego mamy dla was świetną alternatywę dla szpilek - czółenka! Szczególnie warto zwrócić uwagę na modele na stabilnym, grubym obcasie. One idealnie sprawdzą się na co dzień w stylizacji do pracy, czy na kawę z przyjaciółką, ale też możecie założyć je na bardziej wyjątkowe okazje, np. wesele. Jeżeli nie zawsze czujecie się komfortowo w wysokich obcasach, ale chcecie, żeby wasze nogi prezentowały się pięknie, koniecznie pomyślcie o tych butach, które znajdziecie poniżej. Są stabilne i wygodne, a jeszcze bardziej spodoba wam się ich cena! Wśród nich jedne z najmodniejszych modeli w tym sezonie - kaczuszki.

Kolaż, czółenka/Materiały partneraKolaż, czółenka/Materiały partnera www.instagram.com/katarzynacichopek/

Sandały

Naszą drugą propozycją, wygodnych, letnich butów są sandały. Oczywiście nie te na płaskiej podeszwie, ale na obcasie! Wybór modeli jest naprawdę ogromny, ważne, żebyście postawiły na taki, w którym będziecie czuły się komfortowo. Dlatego wśród naszych propozycji znajdziecie fasony na koturnie i grubym obcasie. Pamiętajcie, jeżeli chcecie prezentować się pięknie, a przy tym czuć się swobodnie, warto wybierać buty na stabilnym obcasie, w których będziecie mogły spędzić cały dzień, a nawet i noc, tańcząc w nich na przyjęciu! Zerknijcie poniżej i zobaczcie sandały, jakie dla was przygotowałyśmy. Do tego w atrakcyjnej cenie!

Kolaż, sandały/Materiały partneraKolaż, sandały/Materiały partnera www.instagram.com/maffashion_official/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: