Sukienki boho są idealne na lato. Maff w tej skradła serca internautów. Niektóre z nich już za... 39,99 zł!

Sukienki w stylu boho to idealna propozycja na letnie dni! Jeżeli szukacie zwiewnej i delikatnej kreacji, koniecznie zajrzyjcie do nas.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/maffashion_official/

Jednym z najgorętszych trendów roku jest styl boho, często nazywany również stylem festiwalowym. Wywodzi się on od "bohemy", czyli grupy artystycznej, która kochała awangardowe podejście do sztuki i życia. Moda w tym stylu powinna być kreatywna, bez ograniczeń oraz bardzo oryginalna. Często boho nazywamy stylem mody festiwalowej, ponieważ kojarzy nam się z wiankami, zwiewnymi sukienkami, etnicznymi wzorami, a przede wszystkim kolorami ziemi.

Wystarczy, że spojrzycie na zdjęcie blogerki Maffashion, która ma na nim białą sukienkę boho, zdobioną frędzlami. W tej kreacji Maff pojawiła się na festiwalu Coachella w Kalifornii. To właśnie w tym stylu przygotowałyśmy dla was ulubiony element garderoby każdej kobiety - sukienki. Sukienki boho często zdobione są koronkami i frędzlami, które są jednym z najmodniejszych letnich akcentów, wpisujących się dobrze w styl boho. Poniżej znajdziecie modele, które zwróciły naszą uwagę. Wśród nich sukienki za które nie zapłacicie wiele!Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.