Adriana Lima w kardiganie polskiego projektanta. Podobny znajdziecie np. w Reserved. To modele na każdą kieszeń!

PJ
28.01.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/dawidtomaszewski

Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/dawidtomaszewski (Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/dawidtomaszewski)

Widziałyście już kardigan Adriany Limy od polskiego projektanta? Jest cudowny, dlatego przygotowałyśmy dla was propozycję długich kardiganów na zimę!

Szary kardigan

Kardigan jest jednym z tych elementów ubrań, które możecie założyć do wszystkiego. Świetnie będzie wyglądał w luźnych stylizacjach w połączeniu z jeansami, a nawet w tych eleganckich do spódnicy. Zdecydowanie może zastąpić sweter. To idealne okrycie wierzchnie, które potrafi być bazą wielu modnych zestawów. Noszą go również gwiazdy. Naszą uwagę zwróciła Adriana Lima - modelka, która założyła długi, szary kardigan od polskiego projektanta Dawida Tomaszewskiego. Spójrzcie jak wygląda genialnie!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/dawidtomaszewskiKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/dawidtomaszewski Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/dawidtomaszewski

Kardigan z kapturem 

Kardigan jest świetną alternatywą nie tylko dla swetra, ale i bluzy. Przekonała się o tym Anna Lewandowska, która na zdjęciu ubrana jest w długi, czarny kardigan z kapturem. To fajne i stylowe rozwiązanie na zimowe dni. Zobaczcie poniżej modele, które dla was przygotowałyśmy.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpbaKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kolorowy kardigan

Ten sweter może mieć wiele kolorów i wzorów. To od was zależy, jaki przypadnie wam do gustu. Naszą największą uwagę zwrócił kardigan, który ma wzory etniczne. Wygląda naprawdę stylowo i świetnie będzie komponował się ze strojem na co dzień. Również te kolorowe przykuwają oko. Warto, żebyście zimą rozpogodziły swoje stylizacje takim rozpinanym swetrem.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: