Harry i Meghan mają trzy żądania w sprawie koronacji. Chodzi m.in. o Archiego. Trwają negocjacje

Harry i Meghan wciąż nie dali odpowiedzi w sprawie udziału w koronacji króla Karola III. Sussexowie mają trzy żądania dotyczące uroczystości. Chcą uwzględnienia obecności ich dzieci i dołączenia do rodziny królewskiej na balkonie.

Książę Harry i Meghan Markle zostali oficjalnie zaproszeni na koronację Karola III, ale nie dali jeszcze odpowiedzi, czy wezmą udział w uroczystościach. Teraz okazuje się, że Sussexowie mają kilka żądań wobec organizatorów. Czy pałac spełni ich prośby? 

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

książę Harry, Meghan Markle Ekspert radzi Harry'emu i Meghan, żeby odrzucili zaproszenie na koronację

Książę Harry i Meghan Markle nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie koronacji. Mają żądania

"Mirror" informuje, że wciąż trwają negocjacje z książęcą parą. Meghan i Harry domagają się, żeby ich dzieci zostały uwzględnione w planie uroczystości. Archie w maju skończy cztery lata, a Lilibet w czerwcu będzie obchodzić drugie urodziny. Korespondencja z Pałacu Buckingham nie zakładała udziału dzieci Sussexów. 

książę Harry, Meghan Markle, król Karol III, królowa Camillaksiążę Harry, Meghan Markle, król Karol III, królowa Camilla Fot. Martin Meissner / AP Photo

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Książę Harry i Meghan Markle żądają także, żeby oficjalnie wspomnieć o Archim, którego urodziny wypadają w dniu koronacji. Para oczekiwałaby jakiegoś ukłonu w stronę syna podczas lunchu, bądź też przyjęcia przy drinku. Może być to nawet drobna wzmianka na temat urodzin. Informator "New York Post" stwierdził jednak, że Pałac Buckingham obawia się chaosu, jaki może z tego wyniknąć. 

Sussexowie chcieliby też móc dołączyć do rodziny królewskiej na balkonie, by razem pomachać w kierunku poddanych. Jednak jak podaje informator portalu Express, nie ma szans, żeby tak się stało. 

Ostatnio powiedzieli, że chcą być na balkonie podczas koronacji, nie dając jednocześnie potwierdzenia, że tam będą (...). Nie ma szans, żeby znaleźli się na balkonie. Królowa chciała odchudzonej monarchii. Karol dalej to egzekwuje. Świetnie poradził sobie z Andrzejem - stwierdziła Angela Mollard.

Myślicie, że rodzina królewska przystanie na warunki Harry'ego i Meghan?

Oprah Winfrey, Meghan Markle, książę Harry Oprah Winfrey z dobrą radą dla księcia Harry'ego i Meghan Markle. Chodzi o koronację

Więcej o: