Mieszkanie Joanny Jabłczyńskiej wygląda jak z innej epoki. Sama malowała płytki w kuchni. W salonie meble w stylu PRL

Joanna Jabłczyńska na co dzień mieszka w Warszawie. Sprawdzamy, jak urządziła swoje gniazdko.

Joanna Jabłczyńska w przeciwieństwie do wielu znanych osób nie postawiła w mieszkaniu na modny obecnie minimalizm. Wnętrza są przytulne i nie brakuje w nich ciekawych dodatków. Sami zobaczcie.

Joanna Jabłczyńska sama wyremontowała mieszkanie. Tak się urządziła

Joanna Jabłczyńska chroni swoją prywatność i rzadko publikuje zdjęcia wykonane w miejscu zamieszkania. Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i wrzuciła do sieci kilka kadrów swojego gniazdka. Wówczas pochwaliła się efektami remontu. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" zdradziła, że była już znudzona dawnym wystrojem wnętrz. Na pierwszy ogień poszła kuchnia. 

Kupiłam to mieszkanie już wiele lat temu. Kuchnia była urządzona przez poprzednich właścicieli. Ma już ponad dziesięć lat i złośliwie nie chce się zniszczyć. Nie lubię zmieniać rzeczy, które nadal dobrze służą, więc postanowiłam odświeżyć moją kuchnię. Zmiana kafelków wiązałaby się z większym remontem (i zniszczeniem kafelków, które w sumie spełniają swoją rolę). Znalazłam w internecie farbę do płytek i poświęciłam łącznie około trzy godziny na ich pomalowanie - napisała na Instagramie.

Obecnie w kuchni Joanny Jabłczyńskiej dominują jasne barwy. Kremowe fronty szafek świetnie współgrają z drewnianymi blatami i białymi płytkami na podłodze. We wnętrzu nie brakuje przestrzeni potrzebnej do przyrządzania potraw.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska Screen: dziendobry.tvn.pl

Metamorfozę przeszedł również salon. Na ścianie pojawiła się tapeta, którą aktorka zakładała własnoręcznie.

Tapeta na żywo wygląda ekstra - dodaje ciepła w domu. Zakładałam ją sama, choć miałam panią tapetkę tutaj, która mnie poinstruowała na początku, a później sama ją zakładałam. Lubię coś pomalować, sklecić z drewna i poskręcać meble - powiedziała w "Dzień dobry TVN". 

W pomieszczeniu możemy zobaczyć również meble z czasów PRL-u.

Wszystko zaczęło się od stołu, który znalazłam w okazyjnej cenie w internecie i kiedy stanął w salonie, cała reszta przestała do niego pasować. Chwilę później znalazłam szafkę z czasów PRL-owskich.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska Screen: Instagram/@joannajablczynska

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska Screen: dziendobry.tvn.pl

Jabłczyńska nie ukrywa, że jest bardzo dumna z tego, jak obecnie prezentuje się jej mieszkanie. 

Całe mieszkanie ma 95 metrów, więc jest sporo większe niż to, co w mediach pokazuję. Cieszę się, że po tylu latach mieszkania tutaj, wygląda nareszcie tak, jak chciałam. Rzeczywiście część rzeczy zrobiłam samodzielnie. Tym większa jest duma, że to się udało.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska Screen: Instagram/@joannajablczynska

W galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć mieszkania Joanny Jabłczyńskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.