Joanna Krupa zmyła makijaż i bawiła się z córką. "Piękna naturalna mama"

Joanna Krupa słynie z perfekcyjnego wizerunku. Dopasowane stylizacje, nienaganna fryzura i makijaż. Ale nawet ona podczas zabawy z dzieckiem pozwala sobie na odrobinę luzu. Niedawno pokazała zdjęcia bez makijażu.

Joanna Krupa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie publikuje zdjęcia nie tylko z pracy na planach programów czy podczas służbowych wyjść, lecz także dzieli się domowymi kadrami. Często widzimy ją więc w sieci podczas zabawy z córką. Nie zawsze gwiazda wygląda tak, jak nas do tego przyzwyczaiła. W takiej wersji ją uwielbiamy!

Joanna Liszowska, Maja Hyży Mają rozstępy, cellulit i włosy pod pachami. Te gwiazdy nie boją się naturalności

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Joanna Krupa bez makijażu

Modelka i gwiazda TVN-u nie może narzekać na nudę. Kiedy nie pracuje i nie realizuje kolejnych programów, moc atrakcji zapewnia jej czteroletnia Asha-Leigh. Joanna Krupa często dzieli się filmikami czy zdjęciami z zabaw z dzieckiem.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać, jaka jest mądra, sprytna, szybka. Kombinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić, opowiadała o córce w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Nic dziwnego, że modelka celebrytka czasem nie zdąży się rano umalować. Z małym dzieckiem zawsze jest co robić. Joanna Krupa się tym zupełnie nie przejmuje i chętnie publikuje zdjęcia podczas zabawy z córką, nawet gdy nie ma bez makijażu.

Jaka słodka!
Wygląda jak mama.
Matko, jakie podobne do siebie, te same odcienie oczu - komentują internauci.
 

Inni zwracają uwagę właśnie na brak makijażu gwiazdy:

Piękna naturalna mama. Podziwiam odwagę w pokazywaniu się bez make-upu. W tych czasach filtrów itd. Normalne życie mamy z kochaną córcią. Jesteście piękną rodziną.

Skórzyński, Anita i Adrian ze 'Ślub od pierwszego wejrzenia' "ŚOPW". Anita i Adrian gościli w "DDTVN". Oberwało się prowadzącemu

A wam w jakiej odsłonie Joanna Krupa podoba się bardziej? Modelki czy zabieganej mamy?

Więcej o: