Elżbieta Zielińska ze szczegółami o trzecim porodzie. Posłanka PiS miała dużo stresu. "Problemy hematologiczne"

Posłanka PiS urodziła trzecie dziecko. Elżbieta Zielińska opowiedziała o szczegółach porodu, przyznała, że kosztował ją wiele stresu.

Elżbieta Zielińska po raz pierwszy do Sejmu weszła w 2015 roku, startując z listy Kukiz'15. W końcu jednak przeszła do Prawa i Sprawiedliwości i w następnych wyborach kandydowała już z ramienia tej partii. Co ciekawe, nie dostała się bezpośrednio do parlamentu. Niemniej, dzisiaj zasiada w ławach poselskich dzięki zrzeczeniu się mandatu przez Wiesława Janczyka. Elżbieta Zielińska właśnie urodziła trzecie dziecko, o czym opowiedziała mediom.

Zobacz wideo Nowa fucha Kurskiego. Czy to duża strata dla PiS-u?

Posłanka PiS szczerze opowiedziała o szczegółach trzeciego porodu

Elżbieta Zielińska poinformowała na Twitterze, że jej rodzina się powiększyła.

Pięknie się zaczął ten rok. Tadeusz Zieliński już z nami.

Powinno cię zainteresować również: Janusz Kowalski wali w tamburyn. Nagranie stało się memem, a internauci drwią. "O losie"

Posłanka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że podczas porodu towarzyszył jej stres.

Tadeusz urodził się wczoraj po południu. Całe szczęście zdrowy. Poród jak zwykle w moim przypadku nie był bezproblemowy, bo mam problemy hematologiczne, ale dzięki świetnemu personelowi szpitala na Karowej wszystko potoczyło się dobrze. Z jednej strony to nie pierwszy raz i powinno być "z górki", ale stres był taki sam jak poprzednio.

Sprawdź także: Ukryty przekaz w nowym serialu TVN. Pozdrowiono partię rządzącą "ruchem ośmiu gwiazdek"

Elżbieta Zielińska ma jeszcze dwóch synów, pięcioletniego Władysława i dwuletniego Stanisława z mężem Adamem Zielińskim. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować posłance i życzyć jej oraz Tadeuszowi dużo zdrowia i spokoju.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.