Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pracę. Ambitnie. "Sekretny projekt przestał być sekretny"

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie, że już niedługo zaczyna nową pracę. Gwiazda wciąż będzie przeprowadzać wywiady.

Agnieszka Woźniak-Starak świetnie się odnajduje w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Chociaż widzowie długo nie byli przekonani do duetu z Ewą Drzyzgą, uchodzą za jeden z najpopularniejszych duetów w programie. Teraz media się zastanawiają, czy ambitna dziennikarka odchodzi ze śniadaniowego formatu. Niedługo startuje bowiem z zupełnie nowym formatem.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o Rozenek i Skórzyńskim. Będzie mniej zarabiać?

Piotr i Agata Rubikowie z córkamiAwantura na Instagramie Rubik. Internautka przyczepiła się o traktowanie córek

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pracę

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że bardzo dobrze czuje się prowadząc poranny program. Powszechnie jednak wiadomo, że jest bardzo ambitna i wciąż szuka nowych wyzwań. Teraz za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że razem z Gabi Drzewiecką startuje z własnym kanałem na platformie YouTube.

Czas najwyższy, żeby sekretny projekt przestał być sekretny. W 2023 roku zapraszamy do trójkąta. Zawsze chciałyśmy zrobić coś na własnych zasadach. Rozmawiać z kim chcemy, o czym chcemy i ile chcemy. Ruszamy z naszym kanałem na YouTube. Będzie to miejsce, gdzie znajdziecie rozmowy, a nie wywiady. Naszym zdaniem bardzo ciekawe rozmowy, ale to ocenicie sami. Niebawem powiemy, kto jako pierwszy wylądował w trójkącie z nami.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy gwiazd, które są zachwycone pomysłem koleżanek.

Brawo. Ekstra duet. Wchodzę w trójkąta jak w masełko - napisała Daria Ładocha.
W końcu. Jak was znam, to będzie sztos. W końcu jakiś trójkąt, którym jestem zainteresowana - stwierdziła dietetyczka Agnieszka Wesołowska.
Brawo dziewczyny - krótko skomentowała Zofia Zborowska. 

Gabi Drzewiecka to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która dała się poznać szerszej publiczności jako prowadząca program "Big Brother". Co ciekawe, zastąpiła wtedy na tym stanowisku Agnieszkę Wożniak-Starak.  

Mikayla DemaiterMikayla Demaiter zamieniła hokeja na filmy dla dorosłych. Intratny interes?

Więcej o: