Lewandowska w "DDTVN" w ciężkich butach i eleganckich spodniach. Odważne zestawienie. Patrzymy na top. Hit

Anna Lewandowska kolejny raz udowadnia, że umie i lubi bawić się modą. Jej najnowsza stylizacja to najlepszy dowód.

Anna Lewandowska 3 stycznia pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN". Jej stylizacja robi wrażenie. 

Anna LewadowskaLewandowska podsumowuje rok i chwali się sylwestrowym makijażem. Efekt olśniewający

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska na kanapie w "Dzień dobry TVN"

Jakiś czas temu do mediów dotarła informacja, że Anna Lewandowska zaczyna współpracę z "Dzień dobry TVN". Trenerka na antenie śniadaniówki promuje swoje nowe wyzwanie "Healthy & Active". W jego ramach w programie TVN-u prowadzi treningi na żywo. 3 stycznia na antenie śniadaniówki wyjaśniała:

To wyzwanie będzie obejmowało 4 tygodnie. Pierwszy tydzień – to będą treningi. Następny tydzień to będzie dieta. Jak dobrze wiecie, mam na jej punkcie fioła, będę więc mówiła o zdrowym odżywianiu. Trzeci tydzień to pielęgnacja i dbałość o swoje ciało na zewnątrz, a czwarty tydzień - nacisk na psychologię i motywację. Trening mentalny jest też ważny, bo najważniejsze jest, żeby w tym postanowieniu wytrwać. Aby nawyk wszedł w nasze życie, to potrzebujemy przynajmniej 30 dni - usłyszeliśmy.

Uwagę zwracała jednak stylizacja trenerki. Mogłoby się wydawać, że Lewa pojawi się w studiu w stroju sportowym. Nic z tych rzeczy. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na elegancję przełamaną nutą ciężkości. Zdecydowała się na dłuższą marynarkę o modnym w tym sezonie kroju oraz ciemne spodnie w kant. Całość przełamują ciężkie buty w wojskowym stylu. Do tego krótki czarny top. Trzeba przyznać, że trenerka wyglądała kapitalnie. 

 

 A jak wam podoba się trenerka w takim wydaniu?

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski bryluje na parkiecie. W tle Zenek Martyniuk. "Jakie kocie ruchy"

Więcej o: