Anna Lewandowska dołącza do "Dzień dobry TVN"! Wiemy, w jakiej roli

Anna Lewandowska rozpoczyna współpracę z programem "Dzień dobry TVN". Na antenie zobaczymy ją już w styczniu.

Anna Lewandowska wystąpieniem w "Dzień dobry TVN" rozpocznie nadchodzącą edycję programu "Healthy & Active". Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, w studiu pojawi się już we wtorek 3 stycznia i poprowadzi trening na żywo. Program będzie zawierał także spotkania z ekspertami i materiały promujące zdrowy styl życia.

Zobacz wideo Jak zmieniała się Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska rozpoczyna współpracę z "Dzień dobry TVN". "Wpisuje się w misję naszego programu"

Anna Lewandowska będzie pojawiała się w "Dzień dobry TVN" przez cały miesiąc. "Healthy & Active" jest kompleksowym planem treningowym, na który składają się treningi na żywo, w mediach społecznościowych i aplikacji oraz bezpłatne porady na temat diety, probiotyków i pielęgnacji.

W rozmowie z serwisem Anna Lewandowska tłumaczy, dlaczego stworzyła wyzwanie. Jego celem jest przede wszystkim to, aby uczestnicy wytrwali w postanowieniach i utrzymali zdrowe nawyki.

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa - praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich.

Dorota Malesa, szefowa "Dzień dobry TVN" mówi, dlaczego zaprosiła trenerkę do współpracy.

Od lat obserwujemy konsekwencję, z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy.

Edycja "Healthy & Active" zakończy się 28 stycznia, a najbardziej konsekwentni uczestnicy zostaną nagrodzeni.

Zobacz też: Lewandowscy ubrali już wigilijną choinkę. To, co znajduje się za nią, robi większe wrażenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.