Katarzyna Smolińska z "Top Model" bawi się na weselu w Toskanii. Tak wystroiła się na ślub przyjaciółki

Katarzyna Smolińska jest w czwartym miesiącu ciąży. Była uczestniczka programu "Top Model" przebywa obecnie w Toskanii, gdzie wzięła udział w ślubie przyjaciół. Jej stylizacja robi wrażenie.

Katarzynę Smolińską poznaliśmy w pierwszej edycji programu "Top Model". Z show TVN-u odpadła tuż przed finałem, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Jakiś czas temu celebrytka ograniczyła medialną obecność i skupiła się na innej branży. Skończyła prawo i założyła agencję nieruchomości. Obecnie Katarzyna Smolińska przebywa w słonecznej Toskanii, gdzie bierze udział w ślubie przyjaciół. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. 

Katarzyna Smolińska z "Top Model" bawi się na weselu przyjaciół

Katarzyna Smolińska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 18 tysięcy użytkowników. Influencerka pochwaliła się właśnie bajecznymi ujęciami z uroczystości ślubnej w Toskanii.

Świętujemy miłość w Toskanii - napisała Kasia Smolińska.
 

Była uczestniczka "Top Model" pokazała się w bardzo kobiecej wersji. Postawiła na mocno dopasowaną, skąpą sukienkę na ramiączkach, którą uzupełniła sandałkami na wysokiej szpilce i niewielką torebką Yves Saint Laurent. Delikatny makijaż i naturalne zaczesane włosy były doskonałym dodatkiem i sprawiły, że stylizacja nie była przesadzona. 

Katarzyna SmolińskaKatarzyna Smolińska Fot. Instagram.com/kasiasmolinska

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam więcej zdjęć. 

Ostatnio Katarzyna Smolińska wyjawiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Celebrytka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży i wraz z mężem oczekuje narodzin syna. Z tej okazji wzięła udział w mini-sesji ciążowej w bikini. Nad basenem pozowała do zdjęć, na których można już dostrzec zarysowane krągłości. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.