Andrzej Piaseczny po raz pierwszy o życiu z partnerem. "Mieszkam w małej społeczności"

Andrzej Piaseczny w 2021 roku dokonał coming outu, ale do tej pory milczał w sprawie partnera. Wokalista otworzył się w podcaście "Wprost Przeciwnie" i opowiedział o swojej codzienności. Juror "Tańca z Gwiazdami" odniósł się też do krytyki Jacka Kurskiego dotyczącej udziału pary jednopłciowej w programie.

Andrzej Piaseczny w ubiegłym roku dokonał coming outu. Od wielu lat plotkowało się, że popularny wokalista jest osobą homoseksualną, ale on konsekwentnie milczał. Przełom przyszedł wraz z piosenką "Miłość", którą Piaseczny napisał z Majką Jeżowską. Od tamtego czasu artysta kilkukrotnie opowiadał w wywiadach na temat swojej orientacji. Teraz wspomniał też o swoim partnerze.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny o TVP: Chcę, żeby to było za mną. Chcę by TVP była znów telewizją publiczną

Andrzej PiasecznyEurowizja 2022. TVP naśmiewa się z występu Andrzeja Piasecznego z 2001 roku

Andrzej Piaseczny szczerze o swoim związku: Mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji

W podcaście "Wprost Przeciwnie" Andrzej Piaseczny poruszył temat związku. Okazuje się, że relacja trwa już kilka lat. 

Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji - powiedział Andrzej Piaseczny. 
 

Wokalista został także zapytany o ewentualny ślub z partnerem. Piaseczny wyraził chęć zawarcia związku małżeńskiego, ale podkreślił, że najpierw musi to być w pełni legalne w Polsce. 

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Ale jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy - podkreślił Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny wbił szpilkę Michałowi PirógowiPiaseczny wbił szpilkę Michałowi Pirógowi. Nawiązał do dwóch biografii tancerza

Juror "Tańca z Gwiazdami" w podcaście odniósł się także do wypowiedzi Jacka Kurskiego, który skrytykował udział jednopłciowej pary w programie. 

Uważam, że po ludzku panu Jackowi może się to nie podobać. I dlaczego miałbym mieć do niego o to pretensje, skoro sam chciałbym, żeby szanowano moje wybory? - dodał Andrzej Piaseczny w podcaście "Wprost Przeciwnie".

Jacek KurskiSpytaliśmy Kurskiego, czy w TVP pojawią się pary jednopłciowe. No i odpowiedział

Więcej o: