Minęło 29 lat od premiery "Parku Jurajskiego". Jak dziś wygląda filmowa Lex Murhpy? Skończyła 42 lata i zerwała z aktorstwem

Ariana Richards w wieku 13 lat wcieliła się w rolę Lex Murphy. Dziś jest dorosłą kobietą i pojawiła się na premierze nowej odsłony "Parku Jurajskiego". Prawie się nie zmieniła.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Blisko 30 lat temu ukazała się pierwsza część "Parku Jurajskiego" w reżyserii Stevena Spielberga. Film o wyspie dinozaurów stał się światowym hitem i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio miała miejsce premiera nowej odsłony produkcji, na której pojawili się bohaterowie.

Zobacz wideo Blanka Lipińska uniosła się na planie filmu! „Odpaliłam się jak pochodnia"

Na liście gości znalazła się 42-letnia Ariana Richards, która w wieku zaledwie 13 lat wcieliła się w rolę Lex Murhpy. Choć zyskała sławę, to w pewnym momencie zdecydowała się zerwać z aktorstwem. Gwiazda "Parku Jurajskiego" od najmłodszych lat była związana z kinem. Po zakończeniu zdjęć nieco odsunęła się od branży, a w 2003 roku ostatecznie zakończyła karierę. Od tego czasu pracuje jako malarka i może się pochwalić dyplomem Skidmore Collage. 

Ariana Richards na premierze "Jurassic World". Jak dzisiaj wygląda?

Pomimo upływu lat, Ariana Richards wciąż promienieje i prawie się nie zmieniła. Chętnie dzieli się wspomnieniami na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się stylizacją ze ścianki "Jurassic World". Tego wieczora postawiła na jeansowy komplet od Alexandra McQueen. Marynarka od projektanta kosztuje ponad dziewięć tysięcy złotych, natomiast spodnie cztery tysiące złotych.

 

Wśród zdjęć wspominających pracę na planie "Parku Jurajskiego" znajdziemy także te z codziennego życia celebrytki. Chętnie spędza czas z bliskimi i bierze udział w przebieranych imprezach. Oprócz tego chwali się swoimi autorskimi obrazami. 

Więcej aktualnych zdjęć Ariany Richards znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.