Zrzuciła 30 kilogramów i całkowicie zmieniła fryzurę. Tak wygląda dziś Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda po rozstaniu z Tomaszem Kammelem przeszła ogromną metamorfozę. Jak dziś wygląda i czym obecnie się zajmuje?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Rozpoznawalność Katarzynie Niezgodzie przyniósł długoletni związek z Tomaszem Kammelem. Pomimo tego, że ich drogi rozeszły się w 2015 roku, bizneswoman nadal budzi zainteresowanie ze strony mediów. Obecnie była partnerka znanego prezentera stara się jednak unikać blasku fleszy i skupia się na rozwijaniu kariery zawodowej. Oprócz tego całkowicie zmieniła wizerunek.

Zobacz wideo Niezgoda w ogniu krytyki. Grafika okładki jej książki "poniosło"? Bizneswoman ODPOWIADA

Jak zmieniła się była partnerka Tomasza Kammela?

Katarzyna Niezgoda, będąc w związku z Tomaszem Kammelem, dała się poznać jako ciemnowłosa i zawsze nienagannie ubrana kobieta. Na oficjalne spotkania najczęściej wybierała eleganckie kreacje, które podkreślały jej sylwetkę.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz KammelKatarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel Fot. ONS

Bal Dziennikarzy 2007: Katarzyna Niezgoda, Tomasz KammelBal Dziennikarzy 2007: Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel KAPIF.pl

Niezgoda nie ukrywała jednak, że przez lata zmagała się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Viva!", otwarcie przyznała, że przez długi czas uważała się za osobę nazbyt puszystą.

Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera - wyznała.

Po tym, jak zakończył się jej związek z Tomaszem Kammelem, Katarzyna Niezgoda przeszła sporą metamorfozę. Przede wszystkim duże zmiany zaszły w jej sylwetce, ponieważ schudła ponad 30 kilogramów. Oprócz tego całkowicie zmieniła fryzurę

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Screen: Instagram/@kasia.niezgoda

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Instagram

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Instagram.com/ kasia.niezgoda

Katarzyna Niezgoda na urlopie wkurzyła się na paparazzich i zdjęcia w bikini.Katarzyna Niezgoda na urlopie wkurzyła się na paparazzich i zdjęcia w bikini. kasia.niezgoda / instagram

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Screen / Instagram / Katarzyna Niezgoda

Zmiany w życiu prywatnym i zawodowym Katarzyny Niezgody  

Katarzyna Niezgoda może pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Przez lata piastowała wiele stanowisk kierowniczych. Była członkinią zarządu Nestlé Polska oraz BPH i Pekao. Odpowiadała także za markę Deni Cler Milano. Od siedmiu lat pracuje w firmie Tower Executive Search, gdzie zajmuje się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska - zarówno do korporacji, jak i do prywatnych firm.

Nasi konsultanci to specjaliści HR, eksperci biznesowi, coachowie i mentorzy. Stosujemy różnorodne rozwiązania w celu znalezienia odpowiednich kandydatów - czytamy na koncie Niezgody na LinkedIn. 

Prywatnie Katarzyna Niezgoda związana jest z aktorem i muzykiem disco polo Pawłem Markiewiczem. Widać, że nowy związek bardzo jej służy, ponieważ na wspólnych zdjęciach bizneswoman wręcz promienieje i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. 

Katarzyna Niezgoda, Paweł MarkiewiczKatarzyna Niezgoda, Paweł Markiewicz Fot. @paweltomasz

Katarzyna Niezgoda znów zakochanaKatarzyna Niezgoda znów zakochana Fot. kasia.niezgoda/Instagram

Katarzyna Niezgoda znów zakochanaKatarzyna Niezgoda znów zakochana Fot. kasia.niezgoda/Instagram

Więcej zdjęć Katarzyny Niezgody znajdziesz w naszej galerii.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.