Ida Nowakowska zdradziła, co jej syn dostanie na święta. Nietypowy podarunek. "Aby pamiętał o przodkach"

Ida Nowakowska przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Zdradziła przy tym, jakie prezenty dla jej pierworodnego pojawią się pod choinką.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-bizensu na stronie głównej Gazeta.pl

Ida Nowakowska jest już gotowa na święta. Prezenterka nie wstydzi się mówić o tym, że jest wierzącą osobą. Boże Narodzenie jest dla niej niezwykle ważnym czasem. Młoda matka i jej mąż, Jack Herndon,  tegoroczne święta spędzą w Polsce, w gronie rodziny. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska ma dla syna nietypowy prezent 

Ida Nowakowska w rozmowie z "Party" opowiedziała o świątecznych tradycjach, które wciela w życie wraz z mężem. Jedna z nich wiąże się z postanowieniami na przyszły rok. 

W Wigilię zapisujemy na karteczkach postanowienia oraz co dobrego zrobimy w przyszłym roku i wieszamy je na choince - powiedziała w rozmowie z "Party".

Tancerka zdradziła też, jaki prezent włożyła dla syna pod choinkę. Okazuje się, że zrezygnowała z zabawek, czy ubranek na rzecz rodzinnej pamiątki. 

Maks dostanie książeczkę ze zdjęciami rodzinnymi i opisem życia tych, którzy odeszli, aby pamiętał o swoich przodkach oraz album z malarstwem przedstawiającym Boże Narodzenie - zachywcała się.

Na tym jednak nie koniec. Chłopiec otrzyma też wyjątkowy prezent od babci. 

Moja mama robi mu też pierwszą książeczkę o jego patronie św. Maksymilianie Kolbe - zdradziła.

Trzeba przyznać, że takie prezenty są nietypowe. Jednak to pamiątki, których znaczenie zrozumie, kiedy będzie starszy. Ucieszylibyście się z takich niespodzianek?

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie. "Nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce". Zawsze zabiera go do pracy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.