Dagmara Kaźmierska zachwyca się synową: Mój syn to prawdziwy szczęściarz. Pokazała wybrankę Conana

Dagmara z "Królowych życia" wielokrotnie podkreślała, że syn jest jej oczkiem w głowie. Kaźmierska ma bardzo dobre relacje z Conanem. Na Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z dziewczyną syna, a w opisie nie mogła przestać jej wychwalać. "Piękna, mądra, elegancka i kochana" - wyliczała celebrytka.

Więcej o "Królowych życia" przeczytasz na Gazeta.pl

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki występom w telewizyjnym show "Królowe życia". Gwiazda na ekranie pokazuje swoje perypetie i nie brakuje w nich jej dwudziestoletniego syna Conana. Jakiś czas temu celebrytka zdradziła, że jej pierworodny ma dziewczynę, ale nie chce afiszować się związkiem. Wygląda na to, że Kaźmierska uprosiła syna i w końcu pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z wybranką Conana. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mieszkanie Dagmary z "Królowych życia" do skromnych nie należy. Złoto, srebro, diamentowy żyrandol i ekstrawagancka łazienka

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Dagmara Kaźmierska pokazała dziewczynę Conana 

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie z dziewczyną Conana. "Królowa życia" w typowym dla siebie, mocnym makijażu zapozowała obok młodej i pięknej szatynki. Z opisu pod zdjęciem można wnioskować, że gwiazda jest zachwycona przyszłą synową. Podkreśliła, że Conan ma wielkie szczęście, że poznał Ewę. 

Piękna, mądra, elegancka i kochana. Po prostu calineczka z bajki. Ewunia, mój syn to prawdziwy szczęściarz - napisała celebrytka.
 

Fani w komentarzach zasypali celebrytkę i Ewę komplementami. 

Ale z was piękne kobitki.
Idealna teściowa z super synową.
Tylko pozazdrościć synowej tak zwariowanej i szalonej teściowej - czytamy.

Niewiele wiadomo na temat Ewy. W social-mediach Conana na próżno szukać romantycznych zdjęć z ukochaną. Sama Ewa ma konto na Instagramie, jednak ustawiła je jako prywatne. Można zauważyć, że Dagmara już obserwuje profil przyszłej synowej. Dziewczyna Conana zadebiutowała w show "Królowe życia", a widzowie mogli zobaczyć, jak spędza czas z rodziną Kaźmierskich na wakacjach w Hiszpanii. 

Wiadomo, że para poznała się na studiach, a Ewa w przyszłości chciałaby zostać chirurgiem plastycznym. 

Chcielibyście mieć taką teściową jak Dagmara? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.