Edyta Pazura zabrała obserwatorów do garderoby. Luksusowo? W żadnym wypadku. "Ikea się kłania"

Edyta i Cezary Pazurowie niedawno pochwalili się kadrami ze swojego okazałego domu. Teraz żona aktora pokazała garderobę. Pomieszczenie jest urządzone w zupełnie innym stylu.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Edyta i Cezary Pazurowie wraz z dziećmi uwili sobie przytulne gniazdko w okazałym domu. Od razu widać, że cenią sobie klasykę i elegancję. Niedawno mogliśmy zajrzeć do ich salonu, jadalni, sypialni, a także biura i piwnicy, w której żona aktora urządziła swoją pracownię. We wnętrzach dominują jasne barwy, modne dodatki i złote akcenty. Mieszkanie wyróżniają dwa kominki, przy których rodzina Pazurów chętnie spędza czas w okresie jesienno-zimowym.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura pokazała zdjęcia garderoby

Edyta i Cezary Pazurowie tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Pobrali się 1 maja 2009 roku. Wkrótce po tym urodziła im się córka Amelia. W 2013 roku na świat przyszło ich drugie dziecko, syn Antoni. Przez pierwsze lata małżeństwa Edyta zajmowała się domem i doglądaniem małych dzieci. Obecnie pracuje w charakterze menadżerki swojego męża. 

Edyta i Cezary aktywnie działają w social mediach. Chętnie dzielą się zarówno kadrami z życia zawodowego jak i prywatnego. Ostatnio Edyta zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A. Na InstaStories dodała naklejkę z napisem zachęcającym do zadawania pytań.

Pokaż zdjęcie... (Piszcie co chcecie zobaczyć).
Twoją garderobę - poprosiła jedna z obserwatorek.

Edyta spełniła prośbę. Na InstaStories pokazała garderobę, w której ku naszemu zdziwieniu wcale nie jest tak luksusowo, jak w pozostałej części domu. Meble pochodzą ze szwedzkiej sieciówki. Ubrania nie są ułożone w żaden specyficzny sposób, dominuje twórczy misz-masz. Pazura przy okazji pozdrowiła widzów. 

Ikea się kłania. I ja.

A wam? Jak podoba się garderoba Edyty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.