Małgosia z "Rolnik szuka żony" rozważa drastyczną zmianę fryzury. Pokazała się w krótkich włosach

Najwidoczniej Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zastanawia się nad spektakularną zmianą w wyglądzie. Na InstaStories pokazała się w jednej z najmodniejszych fryzur - long bobie. Pasuje jej taka długość?

Więcej na temat uczestników programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Borysewicz jest przykładem na to, że prawdziwą miłość można znaleźć wszędzie, nawet w programie telewizyjnym. Rolniczka wystąpiła w czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i to dzięki show poznała obecnego męża, Pawła. Para doczekała się dwójki pociech, Ryszarda i Blanki. Małgosia z powodzeniem zajmuje się macierzyństwem i pracą na gospodarstwie. Znajduje również czas dla siebie i dba o urodę. Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bardzo krótkich włosach. Porównała fotografię do obecnej fryzury. W jakim wydaniu wygląda lepiej? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ramówka TVP. Cichopek gra nogą, ale do Jolie jej daleko. Nikt nie przebije Minge. Kicz na maksa

Zobacz wideo Rolnik szuka żony - zwiastun nowego sezonu

"Rolnik szuka żony". Małgosia rozważa zmianę fryzury. Tak wygląda w krótkich włosach 

Rolniczka jest w stałym kontakcie z fanami i na Instagramie chętnie dzieli się fragmentami z życia codziennego. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych zdjęć z mężem i dziećmi. Widać, że Małgorzata przywiązuje uwagę do wyglądu. Borysewicz postanowiła sprawdzić, jak będzie się prezentować w krótkich włosach. W tym celu skorzystała z popularnej aplikacji "Face App", dzięki której można robić modyfikacje w wyglądzie. 

Kiedy zastanawiasz się, jakbyś wyglądała w long bobie - napisała Małgosia.

Po chwili uczestniczka show TVP zestawiła zdjęcia z krótkimi i długimi włosami. Zorganizowała ankietę, z której wynika, że fanom bardziej podoba się w dłuższych włosach, do których zdążyli się już przyzwyczaić. 

'Rolnik szuka żony'. Małgosia rozważa zmianę fryzury. Tak wygląda w krótkich włosach'Rolnik szuka żony'. Małgosia rozważa zmianę fryzury. Tak wygląda w krótkich włosach Fot. Instagram/ rolnikwszpilkach

Oliwia Bieniuk i Jarosław BieniukOliwia Bieniuk pozuje z ojcem na ściance! Jarosław Bieniuk klasycznie, ona odważnie

A wy jak uważacie. W których włosach Małgosia wygląda lepiej? 

Więcej o: