Edyta Pazura wybrała świetną stylizację i wyglądała bajecznie. Z imprezy wróciła jednak niczym Kopciuszek

Edyta Pazura pochwaliła się niebanalną stylizacją. Żona Cezarego Pazury wybrała się na imprezę, jednak mimo dobrej zabawy, szybko wróciła do domu.

Więcej ciekawych artykułów na stronie Gazeta.pl

Edyta Pazura często raczy swoich obserwatorów na Instagramie obrazkami ze swojego życia. Blogerka nie ukrywa, że obok obowiązków służbowych - prowadzenia własnego biznesu i spełnianiu się w roli menadżerki Cezarego Pazury - zajmuje się też domem. Nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Teraz jednak udało jej się znaleźć chwilę na zabawę. Pochwaliła się ostatnim wyjściem. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura niczym Kopciuszek wraca do domu przed północą

Edyta Pazura piątkowy wieczór spędziła poza domem. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie, na którym chwaliła się, że mąż zawozi ją na imprezę. Nie zdradziła jednak, gdzie się bawiła.

Warto nadmienić, że Edyta Pazura wyglądała doskonale. Na imprezę wybrała jasną, krótką sukienkę, z baskiną, która podkreśliła jej talię. Krój kreacji był bardzo dziewczęcy. Żona Cezarego Pazury wyprostowała też włosy i postawiła na delikatny makijaż. Całość uzupełniały kolczyki w kolorze złota z ozdobnymi elementami przypominającymi perły. 

Mimo że blogerka wyglądała świetnie i prawdopodobnie dobrze się bawiła, szybko wróciła do domu. Niczym Kopciuszek z balu powróciła jeszcze przed północą. Pochwaliła się, że wskoczyła w piżamę i domowe kapcie o 22.56.

Mało imprezowa ze mnie dziewczyna - śmiała się.

Edyta Pazura po imprezieEdyta Pazura po imprezie Fot. Instagram/edyta_pazura

Inne ze zdjęć, które zamieściła na InstaStories, podpisała z kolei. 

Tak to jest, jak się człowiek w końcu trochę wystroi, ale okazuje się, że w domu najlepiej - czytamy.

Wiedzieliście, że Edyta Pazura jest taką domatorką?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.