Klaudia Halejcio narzeka na trudy utrzymania porządku w willi. "Sprzątałam przed panią sprzątającą, bo mi było wstyd"

Klaudia Halejcio może pochwalić się imponującą posiadłością. Jest jednak pewien problem. Utrzymanie porządku na tak dużej przestrzeni jest nie lada wyzwaniem.

Więcej informacji z życia gwiazd i celebrytów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Klaudia Halejcio w wakacje wraz z partnerem i córką zmieniła miejsce zamieszkania. Aktorka z rodziną zamieszkała w ogromnej willi. Jak teraz przyznaje, tak duży dom stwarza problemy, bo trudno utrzymać w nim porządek.

Klaudia Halejcio na Flesz Fashion Night 2021Flesz Fashion Night 2021. Klaudia Halejcio jak prezent na czerwonym dywanie

Zobacz wideo Klaudia Halejcio mieszka w horrendalnie drogiej willi. „To przerosło oczekiwania"

Klaudia Halejcio o trudach utrzymania dużej willi

Klaudia Halejcio w rozmowie z naszym reporterem przyznała, że dom, w którym obecnie mieszka, był spełnieniem marzeń jej i jej partnera. Dodała, że długo się zastanawiali nad jego kupnem, ale nie żałują, że tam zamieszkali. Aktorka przyznała jednak, że dotychczas mieszkała w znacznie mniejszych przestrzeniach i szybko się przekonała, że utrzymanie porządku w domu wiąże się z dużym wysiłkiem. W nowym wywiadzie z Żurnalistą wyznała, że bolą ją komentarze, w których internauci twierdzą, że ona nic w domu nie robi, bo ma od tego ludzi.

Dla ludzi jest to nierealne, że np. przeprowadzasz się i co... Ja np. zawsze się z tego śmiałam, że tak: "Mam sztab ludzi, którzy pracują w moim domu i robią za nas wszystko". To wejdź np. na Instagram i zobacz, jak mój Oskar całą sobotę jeździ i kosi trawę - wyznała.

ZOBACZ: Klaudia Halejcio pochwaliła się gigantycznym ogrodem. Ma nawet mały staw. Definicja luksusu?

Przyznała, że choć starali się nie prosić nikogo o pomoc i robić w domu jak najwięcej, to teraz faktycznie korzystają z pomocy.

Przez długi czas nie mieliśmy nikogo do pomocy. Teraz ten dom jest na tyle duży, że ciężko go okiełznać, wiec raz na jakiś czas przychodzi pani. Sprzątałam całe życie przed panią sprzątającą, bo mi było tak wstyd, że ona przychodzi, a jest bałagan. To jest jakiś absurd - dodała.

W sieci nie brakuje doniesień, że posiadłość kosztowała aktorkę i jej partnera dziewięć milionów. W rozmowie z Żurnalistą zaznaczyła, że sami na niego zapracowali.

Sprzedałam mieszkanie, wzięłam oszczędności z dzieciństwa i mówię: "Dobra, dla mnie najważniejsze jest to, żebym ja była częścią tego domu, nikt nigdy stamtąd mnie nie wysiedli". Nikt mi nigdy niczego w życiu nie dał i tak jest do tej pory. Razem z moim partnerem żeśmy się wspólnie złożyli na ten dom. Zawsze te artykuły o tym domu, jak to jestem rozpieszczona, mnie bolą - wyznała.

Aktorka bardzo często chwali się w mediach społecznościowych imponującą posiadłością. W eleganckiej przestrzeni królują marmury, jasne barwy i duże przeszklone ściany, które dają efekt przestronności. Trzeba przyznać, że jest pięknie, ale faktycznie utrzymanie porządku w tak dużym domu to nie lada wyzwanie. Zdjęcia z domu Klaudii Halejcio zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o: