Krystian Wieczorek świętował ważny dzień swojej ukochanej. Pokazał wspólne zdjęcie z wakacji. "Wspaniała, piękna para"

Krystian Wieczorek Dodał na Instagramie wspólne zdjęcie z żoną z okazji jej imienin. Po romantycznym kadrem z wakacji napisał kilka słów.

Więcej o znanych małżeństwach przeczytasz na Gazeta.pl

Krystian Wieczorek, znany głównie z roli Andrzeja Budzyńskiego w serialu "M jak miłość", w swoich wpisach na Instagramie często podkreśla gorące uczucia do żony. Tym razem powiadomił fanów, że jego ukochana obchodziła imieniny. Z tej okazji zamieścił pełne romantyzmu zdjęcie z wakacji w słonecznej Grecji.

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Krystian Wieczorek świętował imieniny żony. Pokazał wspólne zdjęcie z wakacji

Aktor dodał na Instagramie ujęcie z pobytu na Santorini, gdzie spędził w towarzystwie żony błogie chwile. Na ujęciu oboje stoją na białym balkonie w objęciu i wpatrują się w dal. Krystian Wieczorek postanowił uczcić dzień imienin małżonki.

Imieniny Marii... Cóż więcej dodać... Najpiękniejsze to imię - napisał w poście pod zdjęciem.

Pod postem posypały się życzenia od znajomych i fanów. Para dostała także sporo komplementów.

Fajni jesteście. Wszystkiego dobrego.
Macie ogromne szczęście, mając siebie.
Wspaniała, piękna para. Maria - jakie piękne polskie imię - napisali fani w komentarzach.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska obchodzili niedawno piątą rocznicę ślubu. Poznali się podczas pracy na planie zdjęciowym "M jak miłość", gdzie Maria wcieliła się w rolę nauczycielki Pauliny Lipskiej. Z kolei aktor od lat jest związany z serialem. To właśnie rola Andrzeja Budzyńskiego przyniosła mu rozpoznawalność. Na ślubnym kobiercu para stanęła w lipcu 2016 roku. Dwa lata później na świat przyszła jedyna córka pary. Zobacz też: Krystian Wieczorek wybrał się z żoną na rower wodny. Internauci są zauroczeni jego ukochaną: Ale pan jest szczęśliwy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.