Książę Harry od lat nie pokazywał ogolonej twarzy - ku niezadowoleniu królowej Elżbiety. Co skrywa pod brodą?

Książę Harry i jego ruda broda to jedność. Arystokrata od lat nie był widziany z ogoloną i gładką twarzą. Spekuluje się, że pod włosami na twarzy chce coś ukryć. Jak wygląda bez brody?

Książę Harry dorastał na oczach fanów rodziny królewskiej, którzy przyglądali się, jak z buntowniczego nastolatka zmienia się w przykładnego męża i ojca. Jego życie prywatne nie wzbudza tak wielkiego zainteresowania, jak jego zarost. Faktem jest, że najczęściej pokazuje się w idealnie przyciętej brodzie. Chce coś ukryć pod rudymi włosami

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Jak wygląda książę Harry bez brody? 

Od kiedy Harry wydoroślał, broda jest jego nieodłącznym elementem. Zarost księcia od 2018 roku wzbudza niemałe zainteresowanie. Fani rodziny królewskiej zastanawiali się, czy nieogolony pójdzie do ślubu z Meghan Markle i tak właśnie się stało. Książę Harry jest tak przywiązany do swojej brody, że nie zrezygnował z niej nawet podczas królewskiego ślubu. 

W minionych latach pojawiły się doniesienia, że królowa nie jest zachwycona brodą Harry'ego i już wcześniej pokazała swoje niezadowolenie. Jak donosił Sunday Express, monarchini miała wytłumaczyć wnukowi, że nie znosi jego brody. Królewski informator ujawnił, że córka księżniczki Anny, Zara Tindall swego czasu wymyśliła dla swojego kuzyna zabawne przezwisko. Ze względu na brodę nazywała Harry'ego "księciem włochatym". 

Królowa nie ma nic przeciwko mężczyznom z rodziny królewskiej, którzy zapuszczają brody, gdy są w siłach zbrojnych lub w dziczy, tak jak Harry był na Antarktydzie, ale oczekuje, że będą gładko ogoleni, kiedy wrócą do domu - ujawnił królewski informator.

Podobno królowa Elżbieta w przeszłości powiedziała Harry'emu, że oczekuje zgolenia brody "raczej prędzej niż później", co jak widać, nie wydarzyło się po dziś dzień. Niektórzy zapuszczają brodę, bo czują się dzięki niej bardziej męsko. Gęsty zarost ma jeszcze jedną funkcję. Można pod nim ukryć drobne mankamenty, a także dodaje kształtu twarzy. Książę Harry dziewięć lat temu pokazywał się bez brody, ale teraz to się nie zdarza. 

Księżna Kate i książę HarryKsiężna Kate i książę Harry XPOSUREPHOTOS.COM/ ONS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.