"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie są oburzeni wyborem miejsca, gdzie odbyły się śluby. "To jakieś nienormalne"

Na antenie TVN wyemitowano czwarty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym uczestnicy powiedzieli sobie "tak". Jednak uwagę widzów przykuło miejsce, gdzie odbywały się ceremonie.

Za nami czwarty odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym mogliśmy zobaczyć ceremonie ślubne dobranych przez ekspertów par. Specjaliści połączyli ze sobą Anetę i Roberta, Julię i Tomasza oraz Kasię i Pawła. Śluby odbyły się w ruinach zamku Ogrodzieniec, które leżą na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, we wsi Podzamcze w województwie śląskim. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - JuliaUczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedzieli sobie "tak". Internauci reagują na pary

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie skrytykowali miejsce, w którym odbyły się ceremonie

Młodym parom w dniu ich ślubu zdecydowanie nie dopisywała pogoda. Ceremonia Julii i Tomasza odbyła się w szklarni przy zamku, ale pozostałe dwie pary powiedziały sobie "tak" na dziedzińcu pod gołym niebem. Tuż przed ceremonią Kasi i Pawła zerwał się porywisty wiatr, przez który goście schowali się pod ruiny. W trakcie emisji na profilach w mediach społecznościowych programu widzowie zamiast komentować wybory ekspertów, skupili się na krytyce miejsca, w którym odbyły się śluby.

Co to za inteligent z produkcji wymyślił w taką zimnicę ślub na dziedzińcu zamku albo w szklarni na pomidory przed zamkiem?
Piękne miejsce, ale na lato. To jakieś nienormalne, żeby tak ludzie marzli.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza nawiązuje do związku z Kamilem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza rzuca tajemniczo: Karma i tak robi swoje

Dlaczego ci ludzie musieli tyle czasu siedzieć na tym zimnie? Organizacja mega słaba. Na dworze śnieg, a oni musieli stawić się pewnie dużo wcześniej niż planowana godzina ślubu. Ślub na ruinach zamku to latem, a nie zimą.
Największym nieporozumieniem było organizowanie ślubu w tym zamku. Co za dokumentny idiota to wymyślił. Zimnica i pi*dzica i weź tu się skup na tak ważnej chwili. Totalna wtopa z tym miejscem.

Co sądzicie o zorganizowaniu ślubów w ruinach zamku Ogrodzieniec?

Więcej o: