Marina podcina końcówki włosów podczas pełni księżyca. Wiktoria G±siewska: Bubel! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Czy Wiktoria G±siewska wierzy w zabobony? Czego się boi i co maj± do tego jej włosy?

Wiktoria G±siewska robi wspaniałą karierę w mediach. Niedawno mogliśmy ją oglądać w roli współprowadzącej koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu, na którym pojawiła się z Adamem Zdrójkowskim. Z kolei w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami" zagląda za kulisy programu.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Wiktoria Gąsiewska o pielęgnacji włosów i przesądach

Wiktoria Gąsiewska często gości na ekranach telewizorów. Widzowie znają ją z serialu "Barwy szczę¶cia" i kilku show, gdzie sprawdza się jako prezenterka. Fani zawsze podziwiają stylizacje młodej aktorki i przede wszystkim jej urodę. Naszemu reporterowi zdradziła, w jaki sposób dba o włosy. Jak wygląda ich pielęgnacja i układanie? Zaskoczyła swoją odpowiedzią.

Może mi nie uwierzysz, ale ja z włosami nie potrafię robić totalnie nic. Potrafię się umalować, ubrać, cokolwiek innego, zrobić paznokcie hybrydowe nawet potrafię, ale włosy to jest dla mnie dramat. One są dosyć oporne, ponieważ są kręcone i wysokoporowate. Trzeba je nawilżać, ten skręt różnie się układa, zależy, na którym boku śpię... - zaczęła.

Nie wierzy w lunarne metody kosmetyczne, które zalecają ścinać końcówki włosów tylko podczas pełni księżyca.

Gdzieś właśnie widziałam ostatnio mem, że jak podetnie się końcówki włosów podczas pełni księżyca, to będą one tak samo podcięte, jakby się podcięło bez pełni, więc chyba to jednak bubel - powiedziała ze śmiechem aktorka.

Ale... to nie znaczy, że nie wierzy we wszystkie przesądy. W co zatem wierzy i czego się boi? Koniecznie obejrzyjcie powyższe wideo.

Wersow zdradza kto jest jej faworytem w 'Top Model'Wersow ogląda "Top Model" i pokazuje swojego faworyta

Więcej o: