Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Czy Wiktoria Gąsiewska lubi zabalować? Przed naszą kamerą opowiedziała, jakie są jej ulubione imprezy. W klubie jej nie zobaczycie zbyt często. Wiemy dlaczego.

Wiktoria Gąsiewska nie może narzekać na brak zajęć. Młoda aktorka nie tylko gra w serialach, filmach i na deskach teatru, ale również prężnie działa w mediach społecznościowych, czy przed obiektywem jako fotomodelka. Niedawno mogła sprawdzić się w kolejnej roli. Wraz ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim przeprowadzała wywiady z gwiazdami na czerwonym dywanie podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. W międzyczasie sama udzieliła kilku, w tym naszemu reporterowi. Zdradziła, jakie imprezy najbardziej lubi, a za którymi nie przepada.

Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów

Wiktoria Gąsiewska nie miała czasu na imprezowanie w Sopocie, ponieważ wieczorami pracowała. Czy gdyby nie zajęcia, zdecydowałaby się na imprezę w klubie? Okazuje się, że niespecjalnie. W rozmowie z naszym reporterem wspomniała swoje najgrubsze imprezy.

Przyznaje się, że film nigdy mi się nie urwał. Było parę imprez takich grubszych. Jakieś ramówki, czy imprezy domówkowe. Ja przyznaje się, że jestem bardziej domówkowa niż taka klubowa. Wolę domówkę, własną muzę puścić, czy muzę znajomych, nie przepychać się w klubie, samemu robić sobie drinki, a nie chodzić do baru cały czas - mówiła Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Plotkiem.
Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów

Wiktoria dodała jeszcze, że preferuje wino białe półsłodkie. Chcielibyście iść z nią na imprezę? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie! Zdradziła szczegóły. Z Adamem Zdrójkowskim nie chce mieszkać [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.