Izabela Małysz jest gotowa zostać babcią. "Chciałabym bardzo". Córka krótko to podsumowała

Izabela Małysz została zapytana o to, czy chciałaby już zostać babcią. Bardzo entuzjastycznie zareagowała na ten pomysł, jednak jej córka nie śpieszy się do macierzyństwa.

Izabela Małysz przy okazji swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami" jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie postanowiła wejść w interakcję z fanami, odpowiadając na ich pytania. W Q&A oprócz słów podziwu dla jej tańca, padło jedno zaskakujące pytanie - o wnuki.

Zobacz wideo Adam Małysz zdradza kulisy wesela córki. "Czysta wódka z wodą"

Izabela Małysz marzy, by zostać babcią. Co na to jej córka?

Jedyna córka Adama i Izabeli Małyszów niedawno wyszła za mąż. Karolina Małysz poślubiła swojego wieloletniego chłopaka, Kamila Czyża. Para młoda wyjechała w podróż poślubną do Grecji, a mama panny młodej liczy na to, że niedługo spełni się jej marzenie i zostanie babcią. Zapytała o to jedna z internautek.

Chciałabym bardzo. Ale nasza Karolina mówi jeszcze: Mamo, przestań... - odpowiedziała Izabela Małysz.

Izabela Małysz została zapytana o to, czy chciałaby zostać już babciąIzabela Małysz została zapytana o to, czy chciałaby zostać już babcią fot. instagram.com

Jak widać, córka nie podziela jej entuzjazmu w tej sprawie. Karolina Małysz skończy w tym roku 24 lata. Od jej ślubu minęły dopiero dwa tygodnie. Na swoim instagramowym koncie często zamieszcza relacje z podróży, które są jej pasją. Dodała także kadry z Grecji, gdzie wybrała się ze świeżo upieczonym mężem, a także teledysk z dnia ceremonii. Niedawno założyła także konto na TikToku. Rodzice podarowali córce w prezencie ślubnym talon na mieszkanie.

Czy Adam Małysz także jest gotowy na zostanie dziadkiem? Tego na razie nie wiadomo. Póki co jego żona korzysta ze swoich pięciu minut popularności, tańcząc co poniedziałek na żywo u boku Stefano Terrazzino, w czym sportowiec bardzo ją wspiera. Jest podczas każdego występu, przyglądając się postępom tanecznym z widowni, a nawet odwiedza Izabelę podczas treningów w Warszawie.

Zobacz też: Adam i Izabela Małyszowie na niepublikowanym dotąd zdjęciu z wesela. Od tej imprezy minęły 23 lata!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.