Żona Harry'ego nie była zadowolona z meczu z jego udziałem. Wszystko przez jedno ze zdjęć. "Umysł Meghan zaczął pracować na wysokich obrotach"

Meghan Markle nie była zachwycona udziałem księcia Harry'ego w jednym z meczów charytatywnych w polo. Wszystko przez jedną z zawodniczek.

Książę Harry i Meghan Markle na pozór wydają się udanym małżeństwem. Para zdecydowała się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych, gdzie wiedzie życie z dwójką swoich dzieci - synem Archiem oraz córką Lilibet. Poświęcają się tam życiu rodzinnemu oraz różnym projektom zawodowym. Tymczasem zagraniczne media wspominają o tym, jak niedawno wnuk królowej Elżbiety II niechcący obudził w ukochanej negatywne emocje.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle zazdrosna po meczu polo z udziałem księcia Harry'ego

Kilka tygodni temu książę Harry niespodziewanie pojawił się na charytatywnym meczu polo w Aspen Valley Polo Club. Fakt ten został odnotowany w mediach społecznościowych. Wspomniano m.in. o tym, że syn księcia Karola zdobył dla swojej drużyny dwa punkty. Okazało się, jednak, że Meghan Markle miała nie być zachwycona tym publicznym wyjściem swojego męża. Portal New Idea donosi, że dawna gwiazda serialu "W garniturach" była zazdrosna o jedną z zawodniczek rozgrywki. Chodziło o Riley Ganzi, blisko której stał książę Harry na pamiątkowym zdjęciu.

Rose Hunbury, książę William i księżna KateSkandal w rodzinie królewskiej. W 2019 roku William romansował z Rose Hanbury

Umysł Meghan zaczął pracować na wysokich obrotach, jak tylko zauważyła Riley, która jest utalentowana, piękna i bardzo zabawna - przekazało źródło serwisu. 
 

Markle miała żałować swojej nieobecności, zwłaszcza że według informatora New Idea, zawodniczka jest typem kobiety, która zwróciłaby uwagę księcia Harry’ego w czasach, gdy był kawalerem.

Meghan Markle, Trevor EngelsonPierwszy ślub Meghan. Skręty z marihuaną, tańce w samej bieliźnie i litry alkoholu

Na ten moment on sam zdaje się być oczarowany jedynie swoją żoną, którą chronił przed atakami brytyjskich tabloidów. W przeszłości jednak miał przypiętą łatkę imprezowicza, a media rozpisywały się o jego kolejnych miłosnych relacjach. Książę Harry spotykał się m.in. z Chelsy Davy (i to przez siedem lat) czy Cressidą Bonas. Pojawiały się też plotki o jego rzekomych romansach z Ellie Goulding i Emmą Watson.

Więcej o: