"Hotel Paradise 4". Pierwsze "Rajskie rozdanie". Program opuścił kontrowersyjny uczestnik

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise 4" emocje widzów podgrzało pierwsze w tej edycji "Rajskie rozdanie". Z bikini show odpadł jeden uczestnik, który od początku budził pewne kontrowersje. Nastapiło również przetasowanie wśród par.

Piąty odcinek "Hotelu Paradise 4" rozpoczął się konkurencją, którą poprowadził Miłosz. Uczestnicy programu mieli wykonywać z partnerem czynności opisane na wylosowanych tabliczkach. Największe obawy miał partner Marii, Kuba. Dziewczyna od początku zapowiedziała, że nie chce, by kamery umieszczone w zanzibarskim hotelu zarejestrowały jakąkolwiek bliskość jej z partnerem. Kiedy przyszło jednak do zadania, uczestniczka pozwoliła chłopakowi na pocałunek w szyję.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise 4". Kto jako pierwszy odpadł z programu?

Wygraną Miłosza była rozmowa z każdą mieszkanką hotelu. Po krótkich spotkaniach singiel zadecydował, że na dłuższą randkę chce wybrać się z Karoliną i Natalią. Uczestnicy udali się na plażę, gdzie zajęli się robieniem tradycyjnej, lokalnej biżuterii. Relacja Karoliny i Miłosza wyraźnie zacieśniła się, zauważyła to też Natalia, która postanowiła odpuścić walkę o mężczyznę.

Ostudziły się również emocje pomiędzy Karoliną a Giovannim. W poprzednim odcinku Neapolitańczyk zarzucił blondynce, że ta jest nieszczera. W ich sypialni doszło do ostrej wymiany zdań, ale już następnego poranka wydawało się, że konflikt został zażegnany.

Ostatecznie wszyscy uczestnicy spotkali się na "Rajskim rozdaniu". Tutaj nie było większych zaskoczeń: Kuba podszedł do Marii, Darek do Natki, Łukasz do Natalii, Przemek do Klaudii. Karolinę wybrało dwóch mężczyzn, Miłosz oraz Giovanni. Ostatecznie kobieta zdecydowała się na odrzucenie Włocha i wybrała Miłosza.

Uważacie, że Giovanni słusznie rozstał się z programem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.