Małgorzata Socha świętuje ósme urodziny córki Zosi. Zdecydowała się na oryginalny tort. "Bycie mamą jest niesamowite"

Małgorzata Socha doczekała się trójki pociech. Najstarsza z nich, córka Zosia, świętowała ósme urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała zdjęcie z imprezy i zdradziła, na jaki tort się zdecydowała. To spełnienie marzeń każdej z dziewczynek.

Małgorzata Socha jest bardzo rodzinną osobą. Ze związku z Krzysztofem Wiśniewskim ma trójkę dzieci, najstarszą córkę Zosię, czteroletnią Barbarę i trzyletniego Stanisława. Zosia skończyła osiem lat, a dumna mama wyprawiła jej bajkowe przyjęcie urodzinowe. Podzieliła się kadrem z urodzin.

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Magdalena StępieńStępień znika z Instagrama. Przez Rzeźniczaka "Zniszczył mnie totalnie"

Małgorzata Socha wyprawiła córce imprezę urodzinową 

Małgorzata Socha zazwyczaj niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, jednak w tak ważnym dniu, jak ósme urodziny córki, postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z imprezy. Małgorzata nie pokazuje twarzy dzieci, jedynie ich profil i tak było również tym razem. Internauci mogli zobaczyć, jaki tort wybrała na tę okazję, który zresztą robi wrażenie. Dwupiętrowy, ozdobiony króliczymi uszami i gwiazdkami prezentował się uroczo. Tort wpisał się w wakacyjny klimat. Można zauważyć również, że nie zabrało dekoracji "Wszystkiego najlepszego" i girlandy z napisem "Osiem lat". 

Aktorka przy okazji podkreśliła, że macierzyństwo bardzo ją zmieniło, a wychowywanie dzieci dodało jej skrzydeł. Małgorzata opublikowała wzruszający opis, w którym przyznała, że czas z dziećmi mija nieubłaganie szybko. 

Osiem lat temu przyszła na świat moja córka Zosia. Przez ten czas moje życie zmieniło się na lepsze. Bycie mamą jest niesamowite, a każde kolejne urodziny dziecka są wyjątkowe. Jak to jest, że dzięki dzieciom można poczuć, jak czas mija? I daje to takiego motywacyjnego kopa do działania, a nie dryfowania w miejscu. Wiecie, co mam na myśli? Życie nabiera sensu. Osiem lat - teraz zaczyna się już mała dorosłość - napisała aktorka.
 

W komentarzach nie zabrakło urodzinowych życzeń dla Zosi. 

Piękny torcik.
To prawda, dzieci dodają skrzydeł.
Wszystkiego najwspanialszego dla Zosi - czytamy.

Agnieszka Wożniak-Starak wystąpiła na scenie podczas premiery 'Czarnej Owcy'. Zdradziła, jak zmotywował ją Edward MiszczakWoźniak-Starak na premierze filmu "Czarna owca" zażartowała z Miszczaka

My również przyłączamy się do życzeń. Jak wam się podoba oryginalny tort urodzinowy? 

Więcej o: