Małysz wpadł na trening żony do "Tańca z Gwiazdami". Jeden z tancerzy szybko się nim zajął. Justyna Żyła: Para następnej edycji!

Adam Małysz pokazał się na sali treningowej "Tańca z Gwiazdami", gdzie pierwsze kroki zaczęła stawiać jego żona. Pochwalił się nawet kadrem, gdzie był trzymany na rękach przez jednego z tancerzy. Jak w "Dirty Dancing"? Prawie.

Jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" jest Iza Małysz. Powalczy ona o trofeum show, czyli Kryształową Kulę. Na sali, gdzie trenuje, pojawił się ostatnio Adam Małysz. Jego obecność wywołała sporą ekscytację.

Zobacz wideo

Adam Małysz noszony na rękach przez jednego z tancerzy

Okazało się, że dawny skoczek narciarski ma fana wśród tancerzy znanych z show. Jest nim Jacek Jeschke. Uśmiechnięty trzymał na rękach Adama Małysza, zaś sam sportowiec - równie radosny - przyjął pozę z rozłożonymi ramionami. Niemal jakby szykował się do tańca.

Gdyby ktoś myślał, że tancerze nie mają krzepy. Jacek Jeschke daje radę - dodał w opisie skoczek.
 

Taco HemingwayFryderyki 2021. Taco Hemingway nie odebrał nagrody, bo "umówił się na piłkę"

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy rozbawionych internautów.

Adaś znowu lata!
Widać rękę mistrza, dalej na rękach noszą, ale to chyba Iza Małysz ma być teraz gwiazdą - wybrzmiewało.

Również i Jacek Jeschke pod fotografią stwierdził, że takiego bohatera jak Adam Małysz trzeba nosić na rękach. Dumny tancerz nie mógł również sam nie pochwalić się zdjęciami z byłym skoczkiem narciarskim. Wysławiał tam zasługi Orła z Wisły i podpytywał, kto by chciał zobaczyć słynnego sportowca w kolejnej odsłonie "Tańca z Gwiazdami".

Leć, Adaś! Nasz Orzeł z Wisły! Chodząca legenda! Takiego to tylko nosić na rękach! Tyle, ile on dał nam, Polakom emocji i dumy - aż do dzisiaj mam dreszcze! Kto by chciał zobaczyć Adama na parkiecie "Tańca z gwiazdami" ręka do góry?! - czytamy.
 

Sporo osób wyraziło entuzjazm pomysłem rzuconym przez mistrza Polski w tańcu towarzyskim. Wśród nich znalazła się również Justyna Żyła, której popisy w show można było niegdyś oglądać na antenie Polsatu.

Ahahah. Para następnej edycji - skomentowała.

Viki Gabor w oryginalnej stylizacji na gali Fryderyków. Pokazała się w butach, któe są hitem sezonuViki Gabor w lokach i zielonym kostiumie na ściance. I ten model butów!

Tymczasem Adam Małysz nie planuje udziału w show. Będzie za to kibicował swojej żonie. Wiadomo, że jej partnerem tanecznym w programie jest Stefano Terrazzino.

Więcej o: