Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbędzie się w PAŁACU. Wiemy, w którym [PLOTEK EXCLUSIVE]

Odkąd wyszło na jaw, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski się zaręczyli, nie brakuje spekulacji, jak będzie wyglądał ślub pary. Poznaliśmy kolejny szczegół dotyczący tego wyjątkowego dnia.

W zeszłym tygodniu Antoni Królikowski wreszcie oficjalnie potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą. Podczas przemówienia na scenie na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego zwrócił się do ukochanej "narzeczona". Mimo że od zejścia się pary po rozstaniu minęło zaledwie kilka miesięcy, wygląda na to, że ślub odbędzie się szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Wiadomo już, gdzie po ceremonii przeniosą się goście na czele z parą młodą.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Wesele Joanna Opozda i Antoni Królikowski odbędzie się w pałacu

Jak donosiło kilka dni temu "Party", Joanna Opozda i Antoni Królikowski na początku sierpnia wezmą ślub w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W tym samym tekście magazyn informował, że impreza weselna odbędzie się poza stolicą, jednak zakochani do ostatniej chwili nie chcą zdradzać konkretnego miejsca, by nie robić niepotrzebnego zamieszania. Nasz informator podaje jednak szczegóły. 

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - słyszymy.

Piękna zdjęcia byłego mistera Polski i jego żony na tle malowniczego obiektu mogliśmy wówczas oglądać na ich instagramowych kontach.

Zobacz też: Partnerka Maślaka miała nie dwie, a TRZY suknie ślubne. Ta ostatnia naszym zdaniem najpiękniejsza [ZDJĘCIA]

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślubRafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub Screen / Instagram / Piechota Magdalena

Pałac w Zdunowie faktycznie robi wrażenie. Jest położony w zabytkowym parku, na terenie którego latem można zorganizować imprezę w plenerze nawet do 200 osób. 

 
 

Próbowaliśmy skontaktować się z obiektem w celu potwierdzenia informacji o rezerwacji sali przez Opozdę i Królikowskiego, jednak bezskutecznie, co wcale nie dziwi. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce para podzieli się zdjęciami z uroczystości w sieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.