Boris Johnson walczył z parasolem. Sytuacja niezręczna, a książę Karol pękał ze śmiechu. To nagranie to hit

Boris Johnson zaliczył zabawną wpadkę. Książę Karol nie potrafił opanować śmiechu.

Książę Karol oraz Boris Johnson pojawili się w National Memorial Arboretum w Staffordshire. Podczas uroczystości doszło do niezręcznej sytuacji. Przyszły monarcha nie potrafił jednak zachować powagi. Choć próbował ukryć rozbawienie, to telewizyjne kamery wszystko zarejestrowały. 

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Książę Karol z żonąKsiążę Karol podzielił się playlistą. Jedna z piosenek sprawia, że ma ochotę "wstać i tańczyć"

Książę Karol śmieje się z wpadki Borisa Johnsona

28 lipca w National Memorial Arboretum w Staffordshire odbyło się osłonięcie tablicy upamiętniającej funkcjonariuszy policji, którzy zginęli w trakcie pełnienia służby. Na wydarzeniu nie zabrakło księcia Karola i Borisa Johnsona. W trakcie uroczystości zaczęło padać. Premier Wielkiej Brytanii wyjął więc parasol i potrzebował chwili, by poradzić sobie z jego otwarciem. W końcu udało mu się i przez moment cieszył się, że pozostanie suchy. Radość trwała krótko, bo Johnson zorientował się po chwili, że popełnił faux pas. Za nim siedziała i mokła Priti Patel - sekretarz spraw wewnętrznych. Johnson dopiero po chwili zaoferował kobiecie swój parasol. Ta jednak grzecznie odmówiła. 

Na tym jednak niezręczności nie koniec. Boris Johnson nagle nie potrafił zapanować nad parasolem. Ten zamknął się nad nim i wywrócił na drugą stronę. Premier długo z nim walczył. Nie umknęło to uwadze księcia Karola, który siedział obok polityka. Syn królowej Elżbiety nie potrafił ukryć rozbawienia. Zresztą nie tylko on. Z wpadki śmiali się też pozostali goście. Zobaczcie sami. 

 

ZOBACZ TEŻ: Czy księżna Camilla zostanie królową, kiedy książę Karol przejmie tron? Mówi się, że małżonkowie pomyśleli o księżnej Dianie

Więcej o: