Anna Lewandowska pokazała kolejne zdjęcie z Laurą. Internauci rozpływają się. "Słodka laleczka". Trenerka odpowiedziała

Anna Lewandowska i jej bliscy korzystają z wakacji i przebywają na słonecznej Majorce, skąd chwalą się kolejnymi ujęciami. Na jednym z nim trenerka uwieczniła najmłodszą córkę.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski regularnie zamieszczają relacje ze swojego wypoczynku. Rozkoszują się wakacjami Majorce, gdzie widać, że dopisują im dobre humory. Na publikowanych kadrach pojawiają się również ich dwie córki, Klara i Laura. Ich młodsza pociecha była widoczna m.in. w ostatnim poście trenerki.

Zobacz wideo

Laura Lewandowska na zdjęciu Anny Lewandowskiej

Na zamieszczonym zdjęciu widać Laurę Lewandowską z ciekawością zaglądającą do wiklinowego koszyka z uchwytami. Dziewczynka miała na sobie jasny strój z nadrukowanymi na nim marchewkami. Dlatego też Anna Lewandowska na początku opisu do posta pieszczotliwie napisała:

Moja słodka marchewka.

Książę William i księżna Kate z dziećmiEkspertki analizują zachowanie Williama i Kate. Jakimi są rodzicami?

Córka piłkarza i trenerka była w jednym z pokojów posiadłości, w której zamieszkują Lewandowscy na Majorce. Od jakiegoś już czasu mówi się, że to właśnie tę willę zdecydowała się kupić. Ściany wspomnianego pomieszczenia zostały pomalowane na jasno, dlatego też mocno wybijają się postawione tam dodatki, jak ciemny wazon, oraz drewniany stolik. Uwagę zwraca również duże okrągłe lustro, w którym widać odbicie fragmentu okna.

 

Żona Roberta Lewandowska postanowiła poruszyć temat, który interesuje ją od kilku lat, czyli mniej więcej od czasu, gdy na świat przyszło jej pierwsze dziecko.

Pytanie do młodych mam! Wiecie, co się dzieje z naszym organizmem, kiedy śpimy za krótko? Poza tym, że jesteśmy rozdrażnione, złe i ciągle zmęczone?. Ten temat fascynuje mnie od… ponad czterech lat. Często mówię wam tutaj o jakości snu, bo wiem, że - szczególnie dla nas kobiet - doba jest po prostu za krótka, żeby pozwolić sobie na osiem czy dziewięć godzin błogiego, nieprzerwanego snu - pisała.

Małgorzata RozenekHenryk zaskakuje fanów Rozenek każdego dnia. Gwiazda pokazała właśnie jego ulubioną zabawę

Wymieniała również nieprzyjemne dla organizmu skutki niedospania. Były przy tym ciekawa, ile czasu udało się jej obserwatorkom przeznaczyć ostatnio na sen, a internautki chętnie dzieliły się swoimi historiami. Nie zabrakło jednak zachwytów nad córką Anny Lewandowskiej.

Jaki śliczny obrazek i te stópki.
Słodka laleczka, maleńkie dzieciaczki mają cudowne stópcie – wybrzmiewało.

Trenerce te słowa musiały sprawić wiele radości, bowiem pod jednym z tych komentarzy zamieściła emotikonę z uśmiechem i przymkniętymi oczami oraz sercami wokół twarzy.

Więcej o: