Supermodelka pokazała ciało po trzech ciążach. "Chwile, dla których warto żyć"

Gwiazda wybiegów pochwaliła się fotografią ciała w stroju kąpielowym. Trudno uwierzyć, że modelka ma już za sobą trzy ciąże.

Bar Refaeli to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. W show-biznesie było o niej głośno m.in. z powodu kilkuletniego związku z Leonardo Di Caprio, o którym ponad dziesięć lat temu rozpisywały się ówczesne tabloidy. Para rozstała się w 2011 roku, a Rafaeli od sześciu lat jest żoną izraelskiego biznesmena Adi Ezra, z którym wychowuje trójkę dzieci: córki Liv (ur. 2016), Elle (ur. 2017) oraz syna Davida (ur. 2020). Gwiazda wybiegów pochwaliła się niedawno fotografią swojego ciała, które przeszło już trzy ciąże. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Basia Kurdej-Szatan z synem HenrykiemKurdej-Szatan pozuje z synem. Fanka oburzona. "To bardziej wisiadło". Aktorka reaguje

Bar Refaeli pokazała ciało po trzech ciążach

Macierzyństwo ewidentnie służy Refaeli. Modelka na swoim Instagramie publikuje zabawne posty o powrocie do formy po ciąży. Kiedy wrzuciła zdjęcie w samym stroju kąpielowym, obserwatorzy byli zachwyceni jej formą. Gwiazda podpisała fotografię:

Chwile, dla których warto żyć.
 

Obserwatorzy modelki podeszli z zachwytem do jej zdjęć. Większość z nich pogratulowała jej formy:

Jesteś boginią! Wyglądasz nieziemsko.
Wow, twoje ciało mnie zachwyca. Piękna.
Super. Gratuluję świetnej formy.

Iga Świątek płakała po przegranym meczu w TokioTokio 2020. Gwiazdy pocieszają Igę Świątek po porażce. "Płakaliśmy"

Organizm kobiety po dziewięciu miesiącach ogromnego wysiłku potrzebuje czasu na dojście do siebie. Przykład Refaeli jest jednym z tych, za którym na pewno stał nie tylko duży wysiłek, ale i pieniądze. Kilka lat temu supermodelka Robyn Lawley z dumą pokazała na Facebooku zdjęcie, na którym widać, że jej brzuch zdobią rozstępy po urodzeniu dziecka. Gwiazda nie miała oporów, aby zaprezentować ciało bez retuszu obserwatorom. Pamiętajcie, że ciało w ciąży i po ciąży jest równie piękne - nawet jeśli inne.  

Więcej o: