"Rolnik szuka żony". Agnieszka i Robert mają drugie dziecko. Znamy płeć i imię. Jest też zdjęcie

"Rolnik szuka żony". Agnieszka i Robert, którzy zakochali się w sobie w drugiej odsłonie programu, mają powód do radości. Ich rodzina się powiększyła.

Agnieszka i Robert z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" powitali na świecie drugą pociechę. W sieci pojawiły się już zdjęcia malucha. 

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Agnieszka z drugiej edycji programu urodziła

Agnieszka i Robert poznali się na planie drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Kobieta od razu wpadła rolnikowi w oko. Dla fanów  formatu "Rolnik szuka żony" był to przełom, ponieważ w pierwszym sezonie nie udało się przetrwać żadnej parze. Tymczasem Agnieszka i Robert stanęli na ślubnym kobiercu w 2016 roku, a jeszcze tego samego roku zostali rodzicami małego Tomasza.

Teraz Agnieszka i Robert powitali na świecie drugą pociechę, również syna. Chłopczyk urodził się 16 lipca i dostał na imię Adam. Informacja o tym, że rodzina Agnieszki i Roberta powiększyła się pojawiła się w mediach społecznościowych show "Rolnik szuka żony". 

Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnikowa rodzina znowu się powiększyła! 16 lipca 2021 na świat przyszedł drugi syn Agnieszki i Roberta - Adaś! Wszystkiego najlepszego i najszczersze gratulacje! - czytamy we wpisie na Instagramie. 
 

Zajrzeliśmy też na instagramowe konto młodej mamy. Okazuje się, że Agnieszka podzieliła się z internautami uroczą fotografią, na której widać obu jej synów. 

Pierwsze spotkanie... Kolejny raz szczęście się do nas uśmiechnęło. Adaś ur. 16.07. 2021 roku - napisała pod kadrem. 
 

Oba wpisy wzbudziły duże zainteresowanie. Pojawiło się pod nimi mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla młodych rodziców. 

Wspaniale, gratulację.
Piękny malec. Gratuluję.
Cudownie. Niech rośnie zdrowy - pisali.

My również dołączamy się do tych gratulacji. 

Więcej o: