Anna Karczmarczyk eksponuje ciążowe krągłości. "Mama w miejskiej dżungli". Poród lada moment

Anna Karczmarczyk opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy kształty w obcisłej sukience. Aktorka wygląda olśniewająco, a rozmiar brzucha sugeruje, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Anna Karczmarczyk informację o tym, że wkrótce zostanie mamą, ogłosiła w mediach społecznościowych na początku marca. Szczęśliwa aktorka, przy okazji obwieszczenia radosnej nowiny, dodała na Instagrama urocze zdjęcie z mężem. Od tamtego czasu chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kadrami z okresu oczekiwania.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Ciężarna Anna Karczmarczyk pozuje w obcisłej sukience

W piątek dodała zdjęcie, którym promuje kolekcje dla przyszłych mam popularnej sieciówki. Karczmarczyk na fotografii wygląda jak profesjonalna modelka, co od razu zauważyli internauci.

Mama w miejskiej dżungli - dodała w opisie do fotografii.
 

Post skomentowała koleżanka po fachu, Olga Kalicka, która również niedawno została mamą. Aktorka w komentarzu umieściła dwie zakochane emotikonki. Pozostali obserwatorzy nie kryli zachwytu i obsypali Karczmarczyk mnóstwem komplementów.

Niczym z magazynu modowego... Wow!
Przepiękne zdjęcie, jest pani top modelką.
Mama z baby facem, kocham to - czytamy pod postem.

Anna Karczmarczyk swojego męża poznała na planie "Tańca z gwiazdami"

Anna Karczmarczyk niezbyt często opowiada o swoim prywatnym życiu. Od pięciu lat związana jest z Pascalem Litwinem, którego poznała na planie programu "Taniec z gwiazdami". Aktorka zwyciężyła taneczne show, a ponadto związała się z członkiem ekipy produkującej polsatowski program.

Para dwa lata po poznaniu postanowiła sformalizować związek. Anna Karczmarczyk i jej partner informację o ślubie przez dłuższy czas trzymali w tajemnicy, lecz w końcu opublikowali zdjęcia z uroczystości na Instagramie.

 

Teraz ich związek wejdzie na kolejny etap i, sądząc po uśmiechach małżeństwa na zdjęciach, już nie mogą doczekać się narodzin pierwszego dziecka.

Więcej o: