Dorota Szelągowska pochwaliła się wystrojem kuchni. Projektantka spełniła swoje marzenie. Mało kto decyduje się na ten sprzęt

Dorota Szelągowska zdradziła, jak urządziła swój dom na wsi. Wrażenie robi kuchnia. Piękna i nietypowa.

Dorota Szelągowska niedawno pochwaliła się, że wyjechała do domu na wsi, by wypocząć. Wówczas gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej" pokazała, jak wygląda jej taras przed domem. Projektantka wnętrz urządziła go na styl... salonu. Nie brakowało eleganckich kanap, luster czy stolika kawowego. Teraz córka Katarzyny Grocholi poszła o krok dalej i pokazała, jak prezentuje się cały dom z zewnątrz. Opublikowała też zdjęcia z kuchni. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek buduje dom. Szelągowska urządzi jej wnętrza? "Bardzo ją cenię"

Dorota Szelągowska chwali się kuchnią. Zainwestowała w nietypowy sprzęt

Dorota Szelągowska opublikowała na InstaStories kolejne zdjęcia, na których widać jej dom na wsi. Okazuje się, że ten położony jest nad jeziorem. Jest jasny i zgrabny, a dzięki odpowiedniemu oświetleniu prezentuje się też niezwykle przytulnie. Szelągowska pokazała też, jak urządziła kuchnię letnią. Prezenterka przyznała się, że w końcu spełniła swoje marzenie i zdecydowała się na... piec do pizzy. 

Inauguracja. Kuchnia letnia z piecem do pizzy - moja wymarzona - napisała pod zdjęciem, na którym widać, jak po raz pierwszy w owym piecu rozpalany jest ogień. 

Dorota Szelągowska chwali się domem na wsiDorota Szelągowska chwali się domem na wsi Fot. dotindotin/Instagram

Na tym jednak nie koniec. Na innym ujęciu (wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii) widać, że kuchni nie brakuje drewnianych i ceramicznych dodatków. Uwagę zwraca także ściana z czerwonej cegły. Tym samym Szelągowska łączy nowoczesność z wiejskim stylem. Całość prezentuje się przytulnie i bardzo klimatycznie. 

ZOBACZ TEŻ: "Totalne remonty Szelągowskiej". To jeden z najpiękniejszych remontów w programie. Stary dom zamienił się w oazę spokoju

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.