Dorota Szelągowska wypoczywa w domu na wsi. Taras boski! Wygląda, jak luksusowy salon. Fani: Na bogato

Dorota Szelągowska relaksuje się obecnie w domu na wsi. Pochwaliła się zdjęciem z czasu spędzonego na tarasie. Nie zapomniała o zdrowej przekąsce.

Dorota Szelągowska zdecydowanie nie może narzekać na nudę. W czerwcu poinformowała, że ponownie wyrusza na plan programu "Tu jest pięknie". Odwiedza w nim z kamerą niesamowite i inspirujące miejsca w Polsce. Ostatnio też gwiazda zabawiła trochę czasu nad morzem. Po powrocie stamtąd przyszła chwila na relaks w domu poza miastem.  

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska wypoczywa w domu na wsi

Na instagramowym profilu Doroty Szelągowskiej pojawiło się ostatnio zdjęcie z jej odpoczynku. Widać na nim jak gwiazda w swobodnym stroju relaksuje się na świeżym powietrzu. Siedzi na niebieskim zestawie wypoczynkowym, zajadając się pestkami słonecznika. Obok niej stoi niewielki stolik ze szklanką z napojem. Są tam również okulary przeciwsłoneczne i mała miska. Na ścianie budynku wisi natomiast sporej wielkości okrągłe lustro odbijające fragment tarasowej pergoli. Nie brakuje również przydomowych roślin, którymi projektantka wnętrz może nacieszyć oczy.

Książę GeorgeKate i William źle wychowują syna? Tak twierdził Harry. Co sądzi ekspertka?

#wakacjewdomunawsi – napisała w opisie posta, dodając emotikonę z czerwonym sercem.
 

Z tego da się wywnioskować, że gwiazda cieszy się ze spędzanego tam czasu. Dobry nastrój udzielił się osobom komentującym jej post, którzy zaczęli jej życzyć udanego odpoczynku.

Ach i ten przysmak lata
Tak, jak u nas. Nie ma nic wspanialszego. Miłego wypoczynku
Odbicie w lustrze niczym obraz – pisali pod fotografią.

Izabela JanachowskaJanachowska oprowadza po budowie nowego lokum. "To będzie pokój Chriska"

Przy okazji też zachwycali się meblami ogrodowymi, które znalazła się w miejscu relaksu Doroty Szelągowskiej. Pytali ją o konkretną markę, a także o to, czym przykryta została pergola i czy przez ten materiał nie jest tam zbyt ciepło. Na ten jednak moment projektantka nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.

Więcej o: