Czy to niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej? Nie, to nowa sesja Oliwii Bieniuk! Jak dwie krople wody

Oliwia Bieniuk spełnia się w roli fotomodelki. Jak wypadła na najnowszych zdjęciach?

W sieci pojawiły się nowe, sesyjne zdjęcia Oliwii Bieniuk. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i licznie komentują, że 18-latka do złudzenia przypomina Annę Przybylską. Chyba mają rację.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Czy to niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej? Nie, to nowa sesja Oliwii Bieniuk! Jak dwie krople wody

W październiku ubiegłego roku Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat i na dobre wkroczyła do show-biznesu - zaczęła brać udział w licznych sesjach zdjęciowych, publikuje odważne ujęcia w strojach kąpielowych, a już jesienią wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Zanim jednak będziemy mogli podziwiać jej taneczny talent, możemy obserwować, jak spełnia się w roli fotomodelki. Fotografka z Gdyni, Martyna Milczarek, wykonała Oliwii sesję w stylu lat 70.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów - zarówno pod adresem autorki zdjęć, jak i ich bohaterki. Internauci zgodnie twierdzą, że Oliwia Bieniuk wygląda jak klon swojej znanej mamy.

Omg, myślałam, że to Ania!
Piękne zdjęcia, makijaż, a Oliwia tutaj to cały urok, charyzma i spojrzenie Ani.

Macie podobne odczucia? My tak. Warto jednak dodać, że Oliwia ostatnio stwierdziła w jednym z wywiadów, że nie widzi swojego podobieństwa do rodzicielki.

Nie czuję tego, totalnie. Bardziej widzę podobieństwo do taty. Dużo osób mi mówi, ale ja tego nie widzę. Nie interesuje mnie opinia innych, ale jestem przyzwyczajona do takich komentarzy.

ZOBACZ TEŻ"Taniec z Gwiazdami". Żora Korolyov ostro krytykuje udział w show Oliwii Bieniuk. "W którym miejscu ta dziewczynka jest gwiazdą?"

Więcej o: