Danuta Holecka wróciła do pracy i poprowadziła "Wiadomości". Widzowie komentują jej stylizację

Danuta Holecka wróciła na antenę TVP po prawie dwóch miesiącach nieobecności. Dziennikarka w sobotę prowadziła główne pasmo informacyjne w Telewizji Polskiej. Pojawiła się w stylizacji, która miała ukryty przekaz.

Danuta Holecka od kwietnia nie pojawiała się na antenie TVP. Widzowie Telewizji Polskiej zastanawiali się, czym spowodowana jest nieobecność szefowej "Wiadomości". Dziennikarka po prawie dwumiesięcznej przerwie wróciła do prezentowania wieczornego wydania serwisu. Stylizacją przykuła uwagę widzów. 

Zobacz wideo TVP Info do likwidacji? "To nie jest rozwiązanie"

Królowa Elżbieta IIKrólowa powróciła na zawody jeździeckie. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy

Danuta Holecka wróciła do pracy i poprowadziła "Wiadomości". Widzowie komentują jej stylizację

Pojawiły się doniesienia, że Danuta Holecka ma problemy ze zdrowiem, a jej nieobecność wynika z tego, że ma złamaną nogę (informacja nie została oficjalnie potwierdzona). Dziennikarka wróciła jednak do TVP i w sobotę wystąpiła w roli prowadzącej "Wiadomości". W związku z trwającym Euro 2020 i meczem reprezentacji Polski, która zmierzyła się z Hiszpanią, Holecka pojawiła się w barwach narodowych - białej bluzce i czerwonej marynarce, co nie umknęło uwadze widzów. Są zdania, że dziennikarka w ten sposób chciała okazać wsparcie piłkarzom, stąd jej patriotyczny zestaw.

Piękny gest - czytamy w komentarzach odnoszących się do stylizacji dziennikarki. 

Danuta Holecka wróciła do TVP - pojawiła się w barwach narodowychDanuta Holecka wróciła do TVP - pojawiła się w barwach narodowych Fot. Screen z 'Wiadomości' TVP

Agnieszka Woźniak-Starak, Magda GesslerGessler pod studiem "DDTVN". Przebiła ją Woźniak-Starak. Genialne spodnie!

Danuta Holecka - dlaczego zniknęła z TVP na prawie dwa miesiące? 

Danuta Holecka bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd TVP. Dziennikarka jest związana ze stacją od 1993 roku. W 2019 roku została szefową "Wiadomości" i od tamtej pory najczęściej prowadzi wieczorne wydanie serwisu, jednak wiele osób zarzuca jej stronniczość. Od kwietnia, gdy zniknęła z anteny - zastępowali ją Michał Adamczyk i Edyta Lewandowska. W komentarzach na profilach Telewizji Polskiej widzowie nie ustawali w pytaniach, gdzie się podziała. Okazało się, że Danuta przebywała na urlopie, co potwierdziła w rozmowie z "Faktem". 

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem - powiedziała.

Cieszycie się z jej powrotu?

Więcej o: