"Lista Plotka". Nadia Długosz zdradziła, w jakie teorie spiskowe wierzy. Są dosyć popularne

Najnowszym gościem w programie "Lista Plotka" jest Nadia Długosz, czyli połowa teamu Beksy. Przed naszymi kamerami zdradziła co nieco o sobie, a niektórych z wymienionych rzeczy na pewno nie słyszeliście.

"Lista Plotka" to nowy, ciekawy format, który stanowi kreatywne wyzwanie dla gwiazd i influencerów. Ci w krótkim czasie muszą wyjawić swoje największe sekrety. Wcześniej w naszym studio gościli Maciek Dąbrowski z "Z Dvpy", Jakob Kosel czy Agnieszka Grzelak. Tym razem w naszym kolorowym studiu pojawiła się Nadia Długosz, którą możecie kojarzyć z kanału Beksy.

Zobacz wideo Nadia Długosz w "Liście Plotka"

"Lista Plotka". Nadia Długosz zdradziła, w jakie teorie spiskowe wierzy. Są dosyć popularne

Nadia Długosz razem z Adrianną Krysian wspólnie tworzą kanał na YouTubie o nazwie Beksy. Dziewczyna jest również znaną w Polsce influencerką, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 700 tysięcy osób. Nasza prowadząca poddała Nadię niezłej próbie i zadała jej dosyć osobiste pytania. Jedno z nich dotyczyło teorii spiskowych, w które wierzy. Okazuje się, że ma takich aż dwie.

Samobójstwo Aviciego nie było samobójstwem. Był tam motyw z handlem ludźmi. I pizzagate - cały sztab wyborczy Hilary Clinton wymieniał między sobą maile o treści: zamawiam trzy margherity na 22, najlepiej żeby były chrupkie i w ogóle. Słowa "pizza" pojawiło się 280 razy w mailach służbowych, no i ktoś to połączył i że chodzi niby o handel ludźmi. A trzeciej to chyba nie ma.
Całe szczęście - odpowiedziała prowadząca "Listę Plotka".

Jesteście ciekawi, co jeszcze w naszym programie zdradziła Nadia Długosz? Koniecznie obejrzyjcie cały odcinek "Listy Plotka", który znajdziecie na początku artykułu. Dajcie znać w komentarzach, która odpowiedź najbardziej was zaskoczyła!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.