Tak Lewandowscy świętowali urodziny Klary. Ich córka była zachwycona prezentami i tortem. Na zdjęciach widać jej radość

Starsza córka Anny i Roberta Lewandowskich skończyła cztery lata. Z tej okazji rodzice przygotowali dla niej małe przyjęcie urodzinowe. Trenerka pokazała zdjęcia.

Cztery lata temu Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami. 4 maja przyszła na świat ich córka, Klara. O ciąży trenerki było niezwykle głośno w mediach, a po narodzinach dziecka zainteresowanie rodziną sportowców wcale nie cichnie. Lewandowska chętnie zaspokaja ciekawość fanów i regularnie publikuje rodzinne zdjęcia. Nie inaczej było po urodzinach córki. Lewandowska pokazała, jak jej rodzina świętowała.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy przygotowują się do urodzin Klary

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z urodzin Klary

Anna i Robert Lewandowscy co roku przygotowują dla córki przyjęcie urodzinowe. Teraz nie było inaczej. Para na kilka godzin przed wspólnym świętowaniem pokazała, jakie prezenty przygotowała dla Klary. Trenerka wszystko zrelacjonowała na InstaStories. 

W tym roku rodzina Lewandowskich świętowała urodziny Klary w domu. Dziewczynka dostała spory domek dla lalek i maskotki. Nie mogło zabraknąć tortu i balonów. Wygląda na to, że córka trenerki i piłkarza bardzo lubi jednorożce, bo właśnie to był motyw przewodni urodzin. Jednorożec pojawił się na torcie, a także na balonach.

Trenerka najpierw pokazała w mediach społecznościowych, jak wyglądają przygotowania do urodzin, a później zamieściła kilka rodzinnych zdjęć. Anna Lewandowska ostatnio coraz chętniej publikuje na profilu zdjęcia, na których coraz bardziej widać twarze jej córek, Laury i Klary. Na nowych fotkach także można podejrzeć, jak wyglądają pociechy pary. Widać także, że Klara była zachwycona tortem oraz prezentami. Anna zamieściła także urodzinowe życzenia dla czterolatki.

Żebyś zawsze miała odwagę spełniać swoje marzenia. Żebyś zawsze wiedziała, że możesz osiągnąć WSZYSTKO, co tylko sobie zaplanujesz. Zawsze będę dmuchać w twoje skrzydła. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni! - napisała.
 

Nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do życzeń! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.