Marcela Leszczak kupiła nowe mieszkanie. Pokazała nowoczesną kuchnię i przestronną łazienkę. "Spłukana, ale szczęśliwa"

Marcela Leszczak zabrała fanów na wirtualną wycieczkę po nowo zakupionym mieszkaniu. Modelka już odebrała klucze i wkrótce się wprowadzi.

Marcela Leszczak kilka lat temu związała się z Miśkiem Koterskim, a owocem ich związku jest syn Fryderyk. Para miała sporo kryzysów. Marcela i Misiek rozstawali się i schodzili, jednak na początku tego roku już oficjalnie wyszło na jaw, że ich związek się rozpadł. Niedawno modelka relacjonowała fanom poszukiwania nowego mieszkania w Warszawie. Szybko je znalazła, czym też pochwaliła się w sieci.

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiKoterski i Leszczak przyłapani na kłótni. "Wybiegła, próbował ją zatrzymać"

Marcela Leszczak kupiła nowe mieszkanie. Co za wnętrza!

Marcela Leszczak na Instagramie poinformowała, że ostatnio wraz z mamą szukała nowego mieszkania dla siebie i syna. W końcu znalazła i już odebrała klucze. Podekscytowana modelka oprowadziła fanów po nowym lokum. Na samym początku pochwaliła się kuchnią.

Marcela Leszczak mieszkanieMarcela Leszczak mieszkanie instagram.com/marcelamargerita/

To jest część mieszkania, która najbardziej mi się podoba. Kto kupował mieszkanko, ten wie, ile to radości daje. Moje wymarzone - mówiła wzruszona Marcela.

Następnie zabrała fanów do innych pokoi, które jeszcze nie są urządzone. Zapowiedziała też, których mebli jeszcze potrzebuje. Modelka planuje również zmienić tapety na ścianach, ponieważ obecne nie do końca jej się podobają.

Marcela Leszczak mieszkanieMarcela Leszczak mieszkanie instagram.com/marcelamargerita/

Łazienka jest już wykończona i bardzo przestronna. Marcela najbardziej się cieszy, że jest w niej wanna.

Marcela Leszczak mieszkanieMarcela Leszczak mieszkanie instagram.com/marcelamargerita/

Podoba wam się nowe mieszkanie modelki? Więcej zdjęć lokum Marceli Leszczak zobaczycie u nas w galerii.

Zobacz wideo Marcela Leszczak poddała się wampirzemu liftingowi

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian zaczęła łysieć, Doda traciła włosy, a Tyra Banks nie mogła pozbyć się łupieżu. Gwiazdy też mają problemy