Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak miłość". "Wyprosiła u producenta powrót". Mamy komentarz produkcji [PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan po długiej przerwie powraca do "M jak miłość". Aktorka musiała upominać się o to, by znów grać w produkcji.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak miłość". Nasz informator powiedział nam, w jaki sposób aktorce udało się powrócić na plan serialu. Zdradził też, jaką stawkę zgarnia gwiazda. 

'M jak miłość'Z "M jak miłość" znikają kolejni mieszkańcy Grabiny! To prawdziwy cios dla fanów tej pary

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Wielki (?) powrót Barbary Kurdej-Szatan do "M jak miłość"

Jakiś czas temu w "M jak miłość" zabrakło Barbary Kurdej-Szatan. Wszystko dlatego, że gwiazda zaszła w ciążę. Jej bohaterka -  Asia wyjechała do Francji z dziećmi, ponieważ nie mogła zdecydować się, czy związać się z Michałem (Paweł Delag) czy z Leszkiem (Sławek Uniatowski). Niektórzy spekulowali, że w ten sposób produkcja chce zamknąć wątek Chodakowskiej. Okazuje się jednak, że telewizja Jacka Kurskiego nie zrezygnowała z aktorki całkowicie. Kurdej-Szatan powraca bowiem do "M jak miłość" (ostatnio widzowie mogli zobaczyć ją w 1551. odcinku produkcji). Aktorka musiała jednak sama upominać się o powrót na plan.

Barbara Kurdej-Szatan wyprosiła u Tadeusza Lampki, producenta "M jak miłość", powrót do serialu. Zgodził się. Na początek dał jej dwa dni zdjęciowe w maju, za cztery tysiące złotych - zdradza nam nasz informator. 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy również TVP

W odcinkach serialu jej postać wraca od maja, natomiast jeśli chodzi o powrót aktorki na plan po urodzeniu dziecka, to już się to wydarzyło dużo wcześniej - napisała nam osoba związana z produkcją serialu. 

Póki co, nie wiadomo, ile odcinków zaplanowano z udziałem aktorki. 

Barbara Kurdej-Szatan i jej konflikt z TVP

Barbara Kurdej-Szatan w 2019 roku straciła aż trzy programy w TVP, gwiazda była bowiem gospodynią  takich formatów jak: "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance Dance Dance". Aktorka została zwolniona przez telefon. Nieoficjalnie mówiło się wówczas, że pożegnała się z formatami przez to, że w mediach społecznościowych nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi (popierała Strajk Kobiet, nie zgadzała się z wyrokiem TK dotyczącym aborcji). 

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan straciła trzy programy w TVP. Teraz wydała oświadczenie

Więcej o: