Sara Boruc ma powód do dumy. Spodnie jej projektu włożyła... Megan Fox. Maffashion "bije brawo". Fani: To sukces

"Zwykła" para skórzanych spodni sprawiła Sarze Boruc ogromną radość, ponieważ trafiła wprost do rąk (a dokładniej na nogi) samej Megan Fox. Amerykańska aktorka doceniła projekt żony polskiego bramkarza!

Sara Boruc osiągnęła zawodowy sukces - podbiła amerykański rynek, a jeden z jej projektów doceniła kolejna gwiazda Hollywood. Megan Fox poszła śladem innych koleżanek z branży (Hailey Bieber, Iriny Shayk, Kendall Jenner) i również zaufała marce założonej przez żonę polskiego bramkarza. Wystylizowana przez Maeve Reilly aktorka wybrała z kolekcji The Mannei skórzane, czarne spodnie, które okazały się świetnym elementem jej wieczornego looku. Sara zdążyła pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych, a osiągnięć pogratulowała jej sama Maffashion.

Megan Fox włożyła spodnie projektu Sary Boruc

Na instagramowym profilu Sary Boruc pojawiły się fotografie przyłapanej przez paparazzi Megan Fox, która spaceruje z ukochanym ulicami Los Angeles. Amerykańska gwiazda miała na sobie skórzane spodnie z wysokim stanem i szerokimi nogawkami marki The Mannei - "modowego dziecka" żony Artura Boruca. Dumna projektantka pochwaliła się tym faktem przed fanami. 

 

Sukces Sary doceniły również polskie celebrytki. Maffashion pogratulowała osiągnięcia wirtualnymi brawami, natomiast instagramowicze zdobyli się na kilka słownych komplementów. 

Z tych wszystkich instagramowych "projektantek" ty jedyna masz zadatki na prawdziwą projektantkę. Wszystko, co wyjdzie spod twojego szyldu, tak mi się podoba, że to jest szok.
I to jest ten moment, w którym czujesz, że robisz to dobrze. TAKA gwiazda to jest sukces!
Sara. Idziesz jak burza! To ogromne osiągnięcie. Wspaniale podziwiać takie polskie projekty. Oby tak dalej!
Spodnie są przepiękne. A to, że noszą je osoby, których od zawsze ubierali najwięksi kreatorzy mody, dowodzi tylko temu, że są tego warte, a pani ma niezwykły talent i wysublimowany gust - czytamy w komentarzach na profilu Boruc.

Zgadzacie się z tak pochlebnymi opiniami internautów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.